• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirac - curi ulje na pumpi hidraulike

A

Alen

Guest
Imam pitanje za poznavaoce vladimirca.... Curi mi ulje na pumpi hidraulike, curi na onom leptiru za regulaciju protoka (br.1) i na onoj rupi što ima na tom regulatoru (br.2). Što napraviti?

ulje1.jpg
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma gdje je tu ulje :lol: :lol:
Što bi tek da imaš IMT-a!!!
 
A

Alen

Guest
Ima ulja..... vjeruj!!!! Ovo je oprano i malo probano da se vidi gdje curi.....

Nego, razmišljao sam maknuti cijeli taj regulator,ionako mu nevidim svrhu,ili se varam?!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
pa ja taj regulator niti nemam

nevjerujem da je tu nesto komplikovanije od "O" ringova
rasklopi zamijeni gumice i teraj


a najbolje je skini taj djavo koji ce ti vrag


i nemoj ko da dira u vladimirka nemoj ruke da lomim :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
savoris kaže:
pa ja taj regulator niti nemam

nevjerujem da je tu nesto komplikovanije od "O" ringova
rasklopi zamijeni gumice i teraj


a najbolje je skini taj djavo koji ce ti vrag


i nemoj ko da dira u vladimirka nemoj ruke da lomim :mrgreen:

Izvinjavam se, ali zar dovoljno ne govori cinjenica da na traktoru ima djelova "viska"...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
pa t je ko onaj mehaničar, popravlja traktor, višta djelova i opet radi...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Bobo kaže:
savoris kaže:
pa ja taj regulator niti nemam

nevjerujem da je tu nesto komplikovanije od "O" ringova
rasklopi zamijeni gumice i teraj


a najbolje je skini taj djavo koji ce ti vrag


i nemoj ko da dira u vladimirka nemoj ruke da lomim :mrgreen:

Izvinjavam se, ali zar dovoljno ne govori cinjenica da na traktoru ima djelova "viska"...

od viska glava ne boli
samo ja sam sretio mnooogo IMTova sa manjkom dijelova zato psssst :finga:
 
A

Alen

Guest
savoris kaže:
pa ja taj regulator niti nemam

nevjerujem da je tu nesto komplikovanije od "O" ringova
rasklopi zamijeni gumice i teraj


a najbolje je skini taj djavo koji ce ti vrag


i nemoj ko da dira u vladimirka nemoj ruke da lomim :mrgreen:

Tako će i biti.... Skinuo sam ga danas i dao raditi samo cijev bez tog regulatora.... Ma taj regulator je bezveze. ;)
 
A

Alen

Guest
Problem riješen. Izbačeno ovo zlo:
S8.jpg


A sada to izgleda ovako:
S13.jpg


I nema više curenja!!!! ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
odlicno

samo koliko si vijaka zavrnuo na prirubnici pumpe vidim samo 2 koja stoje nesimeticno :scratch
 
A

Alen

Guest
Tri su,jednog nevidiš jer je iza a četvrti nije mogao jer je navoj otišo.... Dosta su tri sobzirom da u orginalu drže samo dva....
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
toga kod mene nema to nesto skalamerija, regulacija......samo mali adapter na pumpi na njega zavrnuta cijev i kraj price 8)
 
S

same

Guest
ja na svom vladimircu ni nemam to a stalo je hidraulik u upotrebi jel je napravljen za šumu
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Alen kaže:
Imam pitanje za poznavaoce vladimirca.... Curi mi ulje na pumpi hidraulike, curi na onom leptiru za regulaciju protoka (br.1) i na onoj rupi što ima na tom regulatoru (br.2). Što napraviti?

ulje1.jpg

To je rus s kabinom? Cabrio modeli Vladimirca :lol: nemaju to. Taj ventil služi za grijanje kabine,kad ga zatvoriš pumpa hidraulike tjera ulje kroz ventil,ono se zagrije jer prolazi kroz malu rupu i tako grije kabinu.....imaju ljudi tu kod nas Vladimirce i svi se žale da grijanje kabine ne radi nikako - kad ne zatvore taj ventil! Ulje cirkulira a ako se ugrije to je jako,jako malo.
Neka netko provjeri u uputstvima traktora.... ja sam ih jednom prilikom samo na brzinu pregledao - nemam rusa no bila su mi zanimljiva njihova tehnička rješenja,poput ovog ventila :scratch
 
Na vrh