• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Zavisi gdje je kraj za koga. Hehe.
Stegni toliko da nemožeš rukom pomijerati krajnicu u kugli.
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
Pozdrav svima na ovom forumu.S obzirom da sam ga već nekoliko puta procitao, i slušao vase hvale za vladeka,nabavio i ja istog.ALI u katastrofalnom stanju.danas sam ga uspio upaliti i probati naprijed nazad.Sada slijedi citanje foruma ispocetka.Na traktoru treba popraviti SVE.Tako da cu imati bezbroj pitanja,trebate cu bezbroj savjeta.Ako budete imali volju.U naprijed hvala.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Pozdrav eto drago mi je sto nas je sve vise i ja sam bio u tvojoj situaciji prije 2 g i eto mogu rec da sam sad pri kraju još su mi neke sitnice ostale.
Nije vladika svemirski stroj ni ja nisam nikada prije sarafio po traktoru ali eto naučio i to polako.
Eto pitaj probati ću ti pomoć nije da nešto puno znam ima tu boljih stručnjaka od mene.
Lp
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
Za sada trebam riješiti dovod goriva.jucer sam skidao rezervoar,filtere,uglavnom sve do Bosh pumpe.Covijek mi je tvrdio da ga je upalio i da radi,međutim kada sam skinuo rezervoar,unutra je bio doslovce mulj.filteri nisu mijenjani nikada....uglavnom bas nista nije kako treba.Doduse kada sam to sastavio upalio sam motor na jedvite jade.kada ga ugasim,u minutu,dvije ga mogu ponovno upaliti,poslije toga nece.pretpostavljam da Vuce zrak u sustav goriva.iduci tjedan je placa,pa u Mađarsku po prvi turu djelova. Ne mogu skuziti mjenjač i hidraulika ne mrda nigdje.
 

Gilera26zg

Član
Tu od
15 Velj 2018
Poruka
156
Promjeni sva crijeva od goriva pa onda probaj par kuna u svakoj za auto dijelove imaš crijeva plus selne
Mjenjač :) vrli jednostavno samo Kada se navikneš jel jedan mjenjač ili dva
Hidraulika pogledaj da ti nije pumpa isključena ili nema ulja u sistemu i obavezno promjeni ulje i u pumpi od hidraulike ide 0.3 hipenola 90
Za sitnice ti se ne isplati u mađarsku jedino ako ti je bas blizu ja kupujem sve u dugom selu lp
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
Obratite pozornost na detalje. Inače ja jesam drljav,ali lik prije mene je doktor.
 

Prilozi

  • IMG_20190310_142708.jpg
    IMG_20190310_142708.jpg
    169 KB · Pregleda: 46
  • IMG_20190310_142741.jpg
    IMG_20190310_142741.jpg
    140.2 KB · Pregleda: 44

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
Traktor nema NISTA od instalacije.sve moguće je isjeceno i unisteno.Pogledajte molim vas polugu kvacila??
 

Prilozi

  • IMG_20190310_142645.jpg
    IMG_20190310_142645.jpg
    147 KB · Pregleda: 42
  • IMG_20190310_142721.jpg
    IMG_20190310_142721.jpg
    102.9 KB · Pregleda: 42

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
Vjeruj mi,mislim da ovako necega nema.svaki mogući spoj namazan je debelim slojem diht mase,vijci koji spajaju rukavac i reduktor polomljeni, luft na kotacima u centimetrima....ali ajde. Za sada cu prvo pokusati riješiti rad motora,dotok goriva.Zraka ne smije biti niti u povratu s dizni prema filteru i rezervoaru? Prvo sam promjenio O-ring u ACE pumpi,malo je bolje,ali i dalje gorivo curi van kada pumpam gorivo,i kada je otvorena,gorivo se vraća prema rezervoaru.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
kupiti novu pumpicu...i nikad nebu bolje delala nego ova kaj je sad na traktoru...sve su smrdane, ustvari najpametnije je raskopat ovu i promjenit joj gumicu...;)
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
kupiti novu pumpicu...i nikad nebu bolje delala nego ova kaj je sad na traktoru...sve su smrdane, ustvari najpametnije je raskopat ovu i promjenit joj gumicu...;)
Ona ima samo onaj 1 O-ring,i to je to,ili? Kad je vucem prema van ona baca gorivo oko osovinice ..jel to normalno?
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
vjerujem da je vec bilo opisano,ali kako najjednostavnije skinuti bosh pumpu pa da je znam poslije vratiti u isto mjesto.jedan cilindar ne radi dobro_Odnio sam dizne na ispitivanje,ali mirise mi da ce i pumpa morati na put.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Ja bih zaista volio da malo više koristite traženje već napisanih stvari.

Skini cijevi i crijeva i odvrni ona 4 vijka koji drže ploču na kojoj se šteluje pumpa sa ostatkom motora.
Znači imaju vijci sa maticama koliko se sjećam , a ne one samo matice na kojima se podešava zakretanje pumpe.
 

Papa štrumf

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
22
ma evo oci mi iscurile od foruma.Stalno to citam.Ali kad krenem nesto raditi,trebao bi opet citav forum procitati,jer sam pola zaboravio.Danas mi majstor rekao nek idem u Mađarsku po uloske dizni,nevaljaju dizne.Usrao sam se od straha kad sam skidao dizne,jednu odvrnuo,ali mi cudna,krenem drugu,vrtim ja vrtim ali nista ne izlazi,ma rekoh pregvinto sam navoj,odmah racunam,nova glava,....smracilo mi se pred ocima,kad probam odvrnuti onaj holender za kljuc 30,i izađe dizna van.onda shvatim da je od prve ostao ulozak u glavi....eeee onda mi doslo da popijem jedno 5,6...8 NEKTARA da se smirim malo....jel i vama tako
 
Na vrh