• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ima u slavonskoj burzi, jedan traži 11000, nove gume i akumulator, nisam ga vidio,al to je slavonija, ako ti nije daleko, mogu ti napisati brojeve, jer se na netu nevide....
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Znam za slavonsku burzu.Hvala ti prijatelju na trudu,al badava kad kod mene doma međuljudski odnosi ne igraju kak treba pa eto_Od kupovine zasad nikaj,a velim samo da su Vladimirci skočili i to prilično.Čak ima i jeftinijih 533,al 533 i Vlatko su razlika velika.
 
V

VTZ

Guest
Za tu cijenu meni se čini isplativo, Belarus 52 KS, dupla vuča, a i ta cijena nije fiksna..
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo i ja sam sad zvao čovjeka,al veli da je 99% več prodan pa ako nije,on javi pa se budemo dogovorili.Meni se isto čini isplativo,ali ko prvi njegova djevojka!Malo je to sve nabacano,veli da treba instalaciju presložiti,generalka je napravljena,znači da je traktor radil,da nije stajal bezveze.Pričekajmo druga Savorisa,on ima takvog pa da čujemo mišljenje.Onak od prve,ima ulaganja u njega,al da se u njega uloži još malo para,dobije se odličan traktor.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Za tu cijenu meni se čini isplativo, Belarus 52 KS, dupla vuča, a i ta cijena nije fiksna..
nije 52ks ;)

u mene je brat od ovoga , isti samo što je moj 73će godište , ako ti treba nećeš se pokajati , samo papire provjeri
a on ti u gumama ima vrijednosti za 5000 kuna , znači ostaje ti traktor da kupiš za 10 000 , još ako tome dodamo da cijena nije fiksna onda odeš , pregledaš ga sa kiselim pogledom i onako nezainteresovano ponudiš 10000
 
V

VTZ

Guest
nije 52ks ;)

http://www.belarusguide.com/industry1/MTZ.htm

Snaga 40 kW ili 54,4 KS. Evo kako su ti traktori izgledali u najboljem izdanju..

23.jpg


Isplatilo bi ga se srediti, i staviti kasnije neku ljepšu i prostraniju kabinu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
griješiš , motori te snage se se ugradjivali samo u prve serije
kasnije je išao motor D60 do 70 konja :finga:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Savo,jel on ima prednji pogon ko T 40 ili drži i nizbrdo?Jer ni na ovoj slici se ne vidi nikakav diferencijal potpuno.Jednom si napisal da ti se dopada više nego T 40.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Savo,jel on ima prednji pogon ko T 40 ili drži i nizbrdo?Jer ni na ovoj slici se ne vidi nikakav diferencijal potpuno.Jednom si napisal da ti se dopada više nego T 40.

drži nizbrdo , naravno da je daleko bolji od t40 :partyman:
 

anel 558

Novi član
Tu od
13 Sij 2011
Poruka
17
kako funkcionira ručica od hidrauličnog razvodnika za priključne uređaje. Je li slično kao ručica od plogi tj.
dizanje (od sebe)
držanje položaja(neutrala)
spuštanje(ka sebi)
Interesuje me zbog kipe na prikolica da li je moguće održavati određen položaj.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Evo i ja sam sad zvao čovjeka,al veli da je 99% več prodan pa ako nije,on javi pa se budemo dogovorili.Meni se isto čini isplativo,ali ko prvi njegova djevojka!Malo je to sve nabacano,veli da treba instalaciju presložiti,generalka je napravljena,znači da je traktor radil,da nije stajal bezveze.Pričekajmo druga Savorisa,on ima takvog pa da čujemo mišljenje.Onak od prve,ima ulaganja u njega,al da se u njega uloži još malo para,dobije se odličan traktor.



hehe,ja sam mislio otići u subotu, da ga vidim......i ako mi se svidi uzmem......nevalja ni sve stavljati na forum....... :madmana:

samo taj 52 iz oglasnika je vodeno hlađenje..... to je oznaka motora D60????


trebam jači traktor.....orao ovih dana na 533, svih ovih godina što ga imam, nikada u oranju nisam šperu uključio, do ove godine, jer kod nas je zahvalna zemlja za obradu......al ove godine katastrofa.....i sada mi se čini taj sa prednjom vučom odlična prilika.......
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Stari,kasnimo,zval me čovek,traktor je prodan,nažalost ne meni.Kaj buš,bude još prilike!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
kako funkcionira ručica od hidrauličnog razvodnika za priključne uređaje. Je li slično kao ručica od plogi tj.
dizanje (od sebe)
držanje položaja(neutrala)
spuštanje(ka sebi)
Interesuje me zbog kipe na prikolica da li je moguće održavati određen položaj.

tako kao i što si opisao radi
naravno da može držati odredjeni položaj čak i kada je ugašen traktor :D
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a je** ga.....baš pratim oglasnik.....i kad nešto naleti dobro, onda ode.....


prije negdje 2 tjedna, fulam sijačicu olt psk, za 4500kuna, sa senzorima i kutijama za gnojivo......nevjerojatno, čovjek treba novac, i bilo mu jako hitno.....
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Oće to tak,danas ljudi trebaju novce,a keš radi čuda.Činil mi se dobar traktor,jbg.Bude prilike još ne valja žaliti za prolivenim mlijekom.Ako neko treba,prodaju se dva Vladimirca jedan ´95,drugi ´96 godište,cijene oko 17000 kuna.Meni je malo previše zasad.Čekam neka prihodovna sredstva pa eto.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
590
Di se ta 2 nalaze? ja naišao na jednog 99te, okolica bjelovara, kaže čovjek 20 000. nisam ga išao vidit, samo smo pričali.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jedan je okolica bj,a drugi u pokupskom,ak se ne varam.Oba su na oglasniku pa se more nazvati.Ja danas imal kupca za Samea,pa bu čovek razmišljal dal bu zel il ne.Ti planiraš zeti Vlatka?
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
590
Da, uzeo bi, al opet tražim nekog jeftinije. Čini mi se da imamo sličan problem, tj nemožeš kupit/prodat nešto kad nisi gazda, a starog nagovorit na nešto je jako teško (to sigurno i sma znaš).
a drugi problem mi je prijevoz do mene, vučne službe su deratori, tako da će me prjevoz izać skoro ko pola traktora.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Da skočim v tvoju kožu,samo bi promenil mesto radnje!:rolleyess:Tak da u potpunosti znam kako ti je.Ništa,bit će bolje.Nismo jedini na svetu v takvoj situaciji,a ni na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh