• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

voda u motornoj pili stihl

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
poplavila mi voda podrum i unutra jednu motorku kad sam izvadio svjecicu izasla je voda probao upalit i cak je malo i radila

koja je prognoza


stavio sam bez svjecice s cilindrom prema dole da se jos cjedi ako ima vode

pa cu posle ici raskapat ,,,kaj moze otici mozda struja
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
nalij malo u cilindar ulja, povuci par puta spagu i jos malo nalij ulja i ostaviju da se dobro osusi pa ces onda vidit nakon par dana ako ju ostavis na toplom kakve su reakcije!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Benzin van, friški unutra i upali da si malo odradi.
Problem bi trebal biti otklonjen.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
budem preksutra probal mislim da nebu nis cilindru jer je cak malo zapalila tak da je vjerojatno sterala vodu van jedino ako ima kaj tam di je elektronika uglavnom moral bum malo rastavljat
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Skini onaj poklopac od spage da dodes do paljenja i ostavi da se dobro osusi!
 
B

Bobo

Guest
Ne boj se za cilindar nista, pogotovo aluminijski... samo osusi elektroniku, friski benzin i teraj ko da nista nije ni bilo.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Izvadi svječicu,,, malo našpricaj WD-40, zavrti par puta... vrati svječku i udri. Najgore kaj se može dogoditi je da se s vremenom na magnetu pojavi površinska korozija. Onda fina šmirgla i opet wdejac..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Samo ju metni preko noči na toplije i nemaš brige ili joj uperi neku grijalicu u nju na par sati nek ju spuše.
Najpametnije bi bilo da ju upregneš i skuriš s njom 2, 3 rezervara i da ne čekaš preksutra da se ne upija vlaga.

Jedino ako ti baš imaš volju za rasravljanjem :icon_scratch::icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nis joj nebu,al najbolje je da si kak je muhanicar lekel, kad je upalil ostjvil da radi i da se zgrije i to je to.:eek::
Meni se jednom otkantala pod breg stihl u potok dok je radila na leru,povukla je vodu i zgasila se, kad sam ju izvadil mislil sam da je kuciste puklo jertje bila vruca,al nis,samo sam odma skinul filter zraka i svjecicu,osusil i obrisal ih potezal jedno 20puta bez svjecice vratil sve nazad i dal cok i kresnula je nakon 4 potezanja,to je bilo prije 8god i evo je jos dan danas radi a 89god je 038 magnum.:)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nista joj nece biti kad si je vec upalio. samo svezu mesavinu i seci ako imas sta dva tri rezervara sve ce se lepo proluftirati i zagrejati i osusiti vlagu. mozes i malo jacu mesavinu staviti bar prvi rezervoar.bitno je sto pre da odradi i ugreje se isterace tako kondenzaciju i nema problema posle
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Upalio,odradila pol sata i sve stima malo wda po mehanizmu za pokretanje i to je to
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
da dobro je bas mi sad bi jos to trebalo uz sve druge stvari
 

Najnoviji postovi

Na vrh