• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Volvo

Č

Čugi

Guest
Danas sam video jednog, pa rekoh da otvorim temu, nažalost nisam ga uspeo uslikati. Inače proizvodili su se do 1984 god., ovde kod mene su jako retki, kao beli medvedi! Ima li ih kod vas?

Obrisan neispravan link.
80VolvoBM2204.jpg

80Volvo2650.jpg

80Volvo2654ohjaamo.jpg
 
R

ROKI

Guest
Imaju 2 u mojoj okolici i to sa prednjom vučom. Jako jaki i izdržljivi.
 
Z

zrine892

Guest
ko ljuta guja izgleda....onako močno...kabina je kao na ovim starim linijama 577 IMT...
 
K

KRESO

Guest
šta im je na kabini?............. kutija za alat! :mrgreen:
 
M

matias

Guest
KRESO kaže:
šta im je na kabini?............. kutija za alat! :mrgreen:

tak ti svedi rade grijanje kabine a valjda oni znaju 8)
 
K

kocol

Guest
šta kažete na ovoga
[youtube:1efbq4lq]S_dNPlgkIJ8&[/youtube:1efbq4lq]
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
kazu da su za to doba bili vrh i da su neunistivi.navodno su bili toliko jako napravljeni da im nisu bili isplativi za proizvodnju.u mom kraju ima par komada starih i po 30 god i jos uvek rade.a jedan mi je komsija i ima volvoa 160 ks kaze da mu je hidraulika jos uvek precizna u milimetar.cak je na belorusa i na rakovicu stavio volvo hidrauliku kupljenu na otpadu.necete verovati kako je covek vest majstor i kako je to neverovatno prepravio.ako svratim uslikacu tu prepravku.
 
M

mirkec84

Guest
takvi volvici se tjeraju jos i danas kao ludi ,jer su se masivno proizvodili u to doba i nema farme u svedskoj koja nema nekoliko volvo traktora ..malo su grubi za vozit ali nedaju se koliko para toliko muzike :lol: :roll:
 
S

sara

Guest
jel tko znam da se prodaje koji volvo, po mogučnosti T814 u dijelovima; trebala bih mjenjač
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
znate li neki online shop u švedskoj gdje se mogu nabaviti dijelovi mjenjača za volvo traktore
 

Najnoviji postovi

Na vrh