• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VolvoT650

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Pozdrav svima vec duze vreme vas pratim na forumu.Nov sam u ovome pa nemojte zamerita ako bude nekih problema.Dolazim iz Djurdjeva mesto pored Novog Sada.Bavim se poljoprivredom od kad znam za sebe.Imam 14 godina.Od masina imam volvo 120 konja,jos jednog volva 80 konja i torpeda 4006,kombaj zmaj 142,zmaj berac 222,imt plugove 757.2 i 757.3,2 setvospremaca,kosilicu sip 135.masinu za kukuruz 6 redi ,spartac6 redi i jos dosta sitnih masina.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Sada trenutno nemam slike mojih masina ali na prolece kada krenu radovi pa ce biti slika da vidite moje masine
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Dali kod vas ima polovnih imt 565 hteo bih kupiti jednoga pa me interesuje dali su kod vas povoljniji
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
A ako smijem pitati, što će ti 565 pored tolikih volvoa...
Treba mi zato sto mi manji volvo koji ima 80ks pravi i do 500 sati godisnje pa da mu 565 malo pomogne oko povrsinskih radova.
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Kolege pre sam postavljao slike i inda mi je odjednom pao softver i sad neznam preko kojeg softvera da postavljam .
 

Najnoviji postovi

Na vrh