• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
I kod mene pada vec 3 dana, prije kisa temperatura 40 C a danas 14 C,ugodno nema sta danas sam zimsku jaknu nosio.. sta ce biti od usjeva ko ce ga znati,.,.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja na placu danas bila u dvije veste i dvije majce - kako je jutro odmicalo, tako sam ja nove slojeve odjeće oblačila.
Na kraju sam bila ko nafutrani medek.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Prijatelju a sta mislis kak je meni,psenica jos na polju,pada od cetvrtka..ne smijem ni mislit kakvi ce tek sad bit proteini..lud sam,pojest cu se od muke

Kak bude bude, znalo se je da bude kiša koja je sada dobro došla kukuruzu.
U ponedeljak opet 29:(sweat):
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Kak bude bude, znalo se je da bude kiša koja je sada dobro došla kukuruzu.
U ponedeljak opet 29:(sweat):

Jel ti to mene malo :icon_anal::icon_weed::icon_weed::icon_weed:
Gle ja znam da se je znalo,al meni je bila prije 10 dana vlaga 17,u ponedjeljak mi je bila 13 al kombajner nije bio u mogucnosti...
Za kukuruz se slazem,ali opet kolko je povaljalo kukuruza i soje..tak da bas i nije svoj kukuruzi dobro doslo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Koja zima, baš je cool.
Danas u prelasku preko Paškog mosta ali voda je naj taman. Malo je problem izači iz nje.



 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jedino ova kiša upropastila vrijeme,ali bolje 15 nego 37 stupnjeva,lakše obući majicu dugih rukava nego skinuti kožu.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Jedino ova kiša upropastila vrijeme,ali bolje 15 nego 37 stupnjeva,lakše obući majicu dugih rukava nego skinuti kožu.

A kaj dok bude -10, onda jos jednu kozu obuci na sebe?
Vec se sad bojim zime , a u pol ljeta smo..
Da se mene pita cijela godina bi bila proljece i ljeto...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne,samo dvije trenirke i jedna vojna vesta pod vrat,ide se u štalu sa pol gasa a i zdravije je hladnije vrijeme.Normalno obuća sa debelim đonom i to je to.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I onda si ko futrani medo. :(giggle):
Nedaj Bože da moraš na wc, ili da ti žena nešt poželi - prođe voz prije neg to sve poskidaš.:(giggle)::(giggle)::(giggle):


Kako mi se spava od ovog vremena - tako je umorno i pospano.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,355
Zima je jedino dobra,, što se pivo nemora hladiti..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Al kad je sad hladno ovima koji posjeduju pozamašne zalihe sala,,
onda je stvarno hladno,, a jadni ovi žgoljavi,, će da pokrepu:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Susjedno selo, ima mali dio i kod nas u selu.
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=T4XjocNuW44[/YT]

Skoro cijeli dan grmi danas, krenulo negdje oko pola 1 noćas.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Upravo je vani uz kišu počela padati i tuča veličine od graška do lješnjaka nadam se da ne bude dugo
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Prognoza za jesen- suho i toplo.

http://www.accuweather.com/en/weath...lkans-stormy-spells-uk-ireland/59387408#link3

650x366_08111715_getfileattachment.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh