• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
znači moja mama je sad u suzama ,


ne očekivati novu temu , naši moderatori to ne shvačaju ozbiljno , čak i forum o elektronici ima temu o mrazu
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Imam nešto trešanja i pocrnili su mi vrhovi listova, sad ne znam jel od mraza ili još od petka kad sam špricao pa je bilo prejako sunce da je spalilo vrhove gdje se škropivo sljevalo. Kažu mi ljudi da je od mraza ali nemam takav osjećaj, lišće je zdravo samo su vrhovi pocrnili na nekim listovima, mali postotak listova.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam na nekih 380 m nadmorske visine. Pada kiša i kad puhne vjetar donese pahuljice snijega. Veseli me prognoza od sutra. Ide na bolje kažu Vakulina ekipa. Ne znam jel se Sijerković složil s tim ?!
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
U Karlovcu je vjetar vec spustio temperaturu ispod 5 stupnjeva.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Sada je kod nas vani temperatura +4.
Moj mi mobitel cijeli dan pokazuje i za ovu noć kod mene lokalnu prognozu -1 stupanj. Pa baš da sam presretan s time - ni u ludilu.
Valjda se to bude tako dugo rastezalo dok ne nastane previše nepopravljive štete, pa tek onda nastane lijepo vrijeme.
Izgleda da smo takvu kaznu zaslužili zločestim načinom svakodnevnog življenja - a što drugo misliti.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Da.... Izgleda da ova naša (ne)vlada ima dobru špagu kod Svevišnjega .....
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
U Karlovcu 1.5 i stala kiša, koliko vidim na prognozi krenut će se razvedravat središnja Hrvatska pa prema jutru i dio sjeverne i istok. Sretno nam svima.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
dali moze doci do mraza na 2 stupnja naprimijer,jel zna tko

Temperatura se službeno mjeri na 2 metra od tla, zaštićeno od utjecaja sunca i vjetra.

Na 5 cm iznad tla temperatura je obično 2-4 stupnja niža.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kod mene je od juče do danas zapalo oko 15cm beloga,pado je i danas dopodne ali ga sad brzo topi.Sutra ak bu malo toplije verovatno če ga nestat.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
I kod nas danas bilo 2, barem kod mene se nije bijelilo. Trebalo je bit 7-8 stupnjeva.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja sam si sinoć sve paprike za saditi plastenik pospremila - bile su do sada vani.
Hm, može me se natjerati u paniku, može.....:icon_razz:
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Da mi je neki rekal da bum moral palit grijanje sredinom ljeta,steral bi ga u krasni k...c...bojim se da mi korisne životinjice ne pokrepaju...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Kod nas pada kisa vec 12 sati bez prestanka i to dobrim tempom..
Ja inace skroz ne volim kisu i zivci su poceli raditi..
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Prijatelju a sta mislis kak je meni,psenica jos na polju,pada od cetvrtka..ne smijem ni mislit kakvi ce tek sad bit proteini..lud sam,pojest cu se od muke
 

Najnoviji postovi

Na vrh