• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ali Jlucky nije svoje opral , Jo,, ma ti si sigurno ista kak i onda samo te kamera neće .
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ma daaj Joha .... Kakva zima !? Zima je kad Pingvini padaju u nesvjest.
Meni paše malo friškog zraka !
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Razmeju ljudi šalu, ali im ni' preveč do šale, ak' se se na zimi stvrdnneju na krivomu mjestu, vrag ti tvrdi nos, ak je onaj drugi pokriti organ ostal mekan, vani je zima i kaj' budeš sad z nosom delal :)
Najavili su da budu temperature pale za danas i do 20 stupnjeva. Pri meni je pred neki dan vani bilo +15, sada mi mobitel pokazuje -3, oni su mene prevarili, to je samo pala temperatura za 18 stupnjeva. Zakaj nije 20, a Vakula je reko :) ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kakavo " krasno jutro " kod mene.... Sad bum opet čitav dan na forumu hehehe
 

Prilozi

  • DSC_0141.jpg
    DSC_0141.jpg
    59.2 KB · Pregleda: 70

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene ništa - bilo hladno, padalo, puhalo, u plasteniku sam imala dvoje čarape na nogama jer sam radila uz vrata.
Sada sunce sija, baš se fino razvedrilo, taman najljepše da ujutro bude smrzavice bar minus dva, tri.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Od dugoročnih prognoza pratim Accu Weather i yr.no.
Kog Amera sam primijetil u više navrata se gotovo uvijek ostvaruju prognoze od 30 dana nadalje. Početkom veljače je za ožujak bilo predviđeno sušnije i hladnije vrijeme. Sve do Uskrsnog tjedna su dnevni maksimumi za Krapinu bili predviđeni oko 10°C. Kasnije su to promijenili, ali ako dođe taj hladni val, onda se bu opet potrvrdila prognoza od prije mjesec dana. Zanimljivo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Također pravim yr.no, naše ni ne gledam.

Ubacit ću i Accu u favorite :(happy):
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
E baš nađem godinu za kabriolet look traktora...

I vidim da će opet bit strke u vinogradu, pupovi napinju, a ovi prognoziraju snijeg

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
623d373dedfbc353a6e5cd6112bd563d.jpg


Kišnica.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bi bas prozirna, ako ti nisu žljebovi hrđavi ovo ni dobro

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Nije od žljebova, jučer je bila čista kišnica tako da je krov čist, baš je takva kiša.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
super
i eto da ja to tak uhvatim doma nemam pojma gdje s tim proc na analizu...

jel imamo mi nekakvu ekipu u drzavi za te stvari

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pjesak u zraku je to. Vidio sam nekakve slike na internetu iz Dubrovnika gdje nije oblačno, a kao da je, a radi se o pjesku u zraku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh