• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj pri vas ima Međimurki ??:(clap):

Ak ima Zagorki udanih u Međimurje, zakaj ne bi bilo Međimurki udanih u Zagorje.
Kaj misliš da smo mi Zagorci za niš?
A da bi bile Drage ili Dragice, ne moraju biti Međimurke.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@ johabica
Ne, ti nisi Draga, ali si draga. :(clap): :icon_super:

@temptation
Još u životu nisam srel nijednu Uvalu. :s:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@iwanho tnx
1199265026.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pada kiša, znači li to da kiši?
Zebu mi noge, mislim da ću otvoriti sezonu grijanja - ili da samo obujem čarape i obučem duge rukave?
A što volim komociju, a ne volim drhturiti - sve salce mi titra i njiše se ako drhtim.
Dečki, ajmo skočit u duge gače, vrijeme je - ma kaj, to je zastarjelo - muške štrampe su in, to ja svojemu vć dvadesetak godina i više - ali kaj da velim, najviše volem pogledat muško u tajcama - zato volem balet valjda. :icon_e_ugeek: :(angel):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas se pošteno ispadalo,tko je mislio ići u polje do ponedeljka je na čekanju.Joj johabice ,taj balet bio muški ili ženski meni diže sadržaj želuca,jedino smirenje može napraviti ženski tenis.A što se tiče grijanja,prekjučer sam bio dimnjačar Štef i sinoć je Amity prvi put upaljena za ovu sezonu,samo da malo izregulira temperaturu
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Oblak,oblak,hladni vjetar,oblak,oblak...brr.Pa evo malo ženinog sunčeka,da se i pojesti...
 

Prilozi

  • CAM01347.jpg
    CAM01347.jpg
    50.3 KB · Pregleda: 58

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baš ne volim ovo vrijeme - malo hladno, malo toplo.
Svi oko mene šmrcaju, ja strpljivo čekam svoj red.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja krečem u krpe,nadam se da do sutra budem u normali,2 dana sam kenjkav ,0 bodova:icon_hang::icon_hang::icon_hang::icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo pad, ne onako, silovito, ali pada.
Bude to ugodno veče, ako ne bude prejakog vjetra - kiša rominja, kapi lupaju po prozoru, a ja spavam ko mala beba.
Ako me ovaj kapučino koji trenutno srčem ne ostavi budnom.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Već od teden dni pomalo kurimo, ali bolj me hbijaju dugoročne prognoze. Zgledi da ovi mesec moremo pozabiti na ljepe sunčane dane. Zemlja je jako mokra, a predviđa se još prek 50 litrov v naredne dane. :mur:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jupiiiii,evo već dva sata ne pada kiša a ima i sunca,napredujemo:icon_toilet::icon_toilet:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene provirilo na dvadese osam sekundi, a maločas se nasmiješilo sramežljivo isto. Jupiiiii!!!!!! Idem odmah van.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sunce!!!!!!!

I to ne bilo kakvo - okruglo, žuto i cijelo!
Kako se divno osjećam - kako se divno osjećam, mogla bih sada cijeli dan raditi.
Kad bih htjela.:icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh