• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

E

el pibe

Guest
Kod mene se lijepo ispadalo kroz noć zadovoljan sam.Nimrennermin doći će i kod tebe kiša.Krivu definiciju si dao k**eva najveća sreća je p**ka:icon_biggrin:Može po kiši ili bez:(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Jest pibać, al kiša ima veliki uticaj, jer nema je i ova godina će izdati totale, a znamo za onu narodnu:
"Alaj volim kad godina izda,
Sve poskupi, pojevtini p**da"
 
Posljednje uređivanje:

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Bjelovar-14 litara po m2...Bolje išta nego ništa :D:
Od Sv.I.Žabno pa sve do Rovišća je još u petak led padao kukuruz je potrgan na mjestima samo stabiljke,ali većina ima listove ali 80% lista probušeno.
Bjelovar hvala Bogu prošao bez leda.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne znam koliko je palo - padalo je , ne mogu reći da nije, ali najviša dnevna temperatura danas je bila sedamnaest stupnjeva.

Pitala sam muža - da uključimo centralno? :icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
i oprt pada - noću padalo sada ujutro, hladno je, a prema prognozi za moj kraj, ne bi se trebala temperatura dići preko šesnaest, sedamnaest danas.

Biljke su u stresu, a i ja.
 
E

el pibe

Guest
Sad barem nebu teško istretirati gemište da budu na idealnoj temperaturi:(whew):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Isto i piva, kad je otvorim sporije će se ugrijati, pa nemoram žuriti da je na dva puta
salijem:drink::drink:
 
E

el pibe

Guest
Prijatelju i red je da popiješ dva puta za "2nermina":icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne radi mi od njega alkosa, to mi kamarad.:icon_e_wink:

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ti samo a alkosima, pivo ti je čisti antidepresiv.
Evo ja kad sam nervozan, popijem pivu i smirim se,
jest da nekad mi se desi da budem 9-10 puta nervozan, i to u večernjim satima.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kolko ja imam povjerenja u DHMZ, prognostićari su da im se pokloniš do gležnjeva - slušam ja prognozu sinoć u vijestima, i veli doslovno ovako - u Međimurju neće sutra više padati kiša.
Pogodili su sto posto_Ovo što trenutno pada ne pada kiša nego curi dešč.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Od kak si ste si labavitis i ti na Vi ti im vise nikaj ne verujes,,, :D:

Inace bar je Vakulitis poznat po tome da gotovo svaki puta pogodi kakvo nas vrijeme ocekuje,,,:(think):

Ako je vjerovati slici jos samo da nas ovo prođe i eto nam sunceka,,,
 

Prilozi

  • Picture0001.jpg
    Picture0001.jpg
    79.8 KB · Pregleda: 58

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma Vakuline igrarije treba baciti u čošak,evo ja im budem oprostio krivu prognozu,samo me hebe što moram sada skidati tanjuraču sa traktora jer je bio plan do podne nešto završiti od jučer,uglavnom nešto pozitivno u vezi vremena je da se može spavati,pa iskoristite to dok zvijezda ponovo ne upekne idući tjedan
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kod mene je obrnuto,spavalo se popodne kad je bilo vruće,sad kad kiša pada,nema ni trenutka odmora...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Kod mene pred veče pravo složilo, malo vjetra, polijepo kiše, sreća leda nije bilo.
Eh, sad kolko je kasno, vrijeme će da pokaže.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Tak je i kod mene,noćas bu milina spati...samo malo otvorit prozore na kant i potamanit komarce prije...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Malo lijeva, malo pada.
Pa se onda izmjeni - malo pada, malo lijeva.
Pa stane.
Pa pada.
Pa je mračno.
Pa mi neda raditi.
Mislim, mene nitko ne sprječava da radim, ali je tmurno i mrtvo, pa mi se neda.
A živci su mi na iglama - tjeraju me da idem.
Ali ja sam čvrsta, stamena žena - ne dam se isprovocirati od živaca - samo se šeretski nasmiješim i velim - vrit - ne idem. Sa naglaskom na NE.
Vidi kako sada lije! Idealno za spavati.
Ajmo, istegnuti se uz muža.:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh