• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako je vruće....baš je vruće.
Ali odluka je pala - vraćam se u plastenik znojiti se i uživati u poslu.:icon_e_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je, ali slaba mi je to utjeha.
Dok pojedem pekmez od jabuka, sve se bude to vratilo.:icon_e_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Nina svoj jezik more skriti pred vašima ..... Lajavci
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=MrxxYmtJDIY[/YT]
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Lijepo ustanem u sest,malo se protegnem,podignem rolete,nesto mi cudno,pogledam na termometar-vani 4 a u plasteniku 9 stupnja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@sanjič, ma je????????
Ja sam ustala u šest i isto izašla brati paprike jer mi se jučer nije dalo, i idem obično u kratkim rukavima i natikačima na bosu nogu, a onda se vratila po majcu dugih rukava i uzela one prljave čarape uz vrata koje skidam sa nogu dok ulazim u kuću.
Vidiš ti naše Međimurje, mi tako topli ljudi, a najhladnije vrijeme imamo.:biggrin:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Je, vi Međimurke ste tak vruče da bi vužgale se oko sebe ak vas barem malo nekaj ne rashladi rano v jutro. :fiery: :icon_thumright:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Moraju biti vruće, kad je to sala nabacilo, na sebe, kila i kila, pa onda ti to dođe ko radijator koji hoda!!!:(hi)::(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A jeste prasetine, obojica. :icon_pray: :icon_lol:

Pa i jesmo, baš smo tople, mi međimurke smo zbilja drage žene.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ziher ima Međimurki koje su Drage, a ostale nisu. Kak i pri nas. :(hi)::(hi)::(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ccccccc,ljudi moji budete osjetili johabicinu petu kada vam nagazi prste,ženskoj se osobi nikada ne kaže daje debela,možda ugodno popunjena.A za johabicu možete reći da je žena i pol.A što se tiče vremena,jesen stiže dunjo moja ,kaže stih pjesme
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nemoj da se vješaš,budeš ti stigao zadnjeg lista obrati,onda kada se opariš ,da platiš jedan dobar paprikaš sa gemištom ,može vino i iz Aršanja
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ak skinem sve prije mraza,obečajem ti pred cijelim forumom.........skino ja i prošle godine sve pa osto dužan,sam teško je to narodu objasnit,ulazni troškovi enormni a cijena duhana nikakva,taman da vratiš uloženo,e onda ti ostane poticaj.....od njega platiš najam zemlje,obaveze državi,nakupljene račune u zadnjim mjesecima i ostanu ti grbava leđa......e sad neko napreduje....neko poput mene tapka u mjestu,neko propadne.....HR realnost....:fiery:
zaboravio ....ja gulaš ne plačam nego kuham,dobro?
 

Najnoviji postovi

Na vrh