• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sa svih strana oblačno,munje na nebu ali od kiše ni k,ajd barem rashladio vjetar pa bude konačno noć za spavanje
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Kod nas baš natapa :) Mislim da sad nije pala kiša da bi se s kukuruzom mogao za par dana pozdravit,iako je zelena,treba vode da nalije u zrna!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nešto sitno noćas palo, zemlja nije niti površinski natopljena, već se pomalo bijeli.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Aha.
609425788.gif
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
3 litre po kvadratu...
isparilo za sat i pol, još me žena otjerala grah brati nakon oluje...:(envy):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Barem malo temperatura kalirala,sinoć je bio pljusak od 23 :05- 23 :15,barem malo osvježilo kukuruze,javljaju za nedelju pad temperature i još kiše,vidjet ćemo dali što bude
 
E

el pibe

Guest
Jake li oluje kaj ti nit grah nije stukla.:icon_rofl:

Sad barem kolega Darijus ne bude trebal lojtru za pobrati visoki grah:eek::Vjetar je sve stresao na pristojnu visinu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
koji vjetar?
pa nije ni grančice sa vrbaka uz Kupu otkinulo...sam sebi sam bil bedast kaj sam plastenik zatvaral...

gore kod vas puše uvjek kad Johabica gaće mijenja, to bi vas mogla i obavijestiti prije...:eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I kaj da sad reknem na ovo?

Možda golu istinu - po vakvoj vrućini ja gače ne nosim. :icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jes da Darijus a što kada dolazi nevrijeme sa juga,kod mene nisu problem oblaci sa sjevera,ti oslabe dok pređu Međimurje i jedan dio Podravine ,ovi što dolaze sa juga od Moslavine ti su grdi,iz tih se svašta nađe.Nego labavi hoče li ova crkljuština od vrućine smanjiti ili da pripremam svećenika za misu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jes da Darijus a što kada dolazi nevrijeme sa juga,kod mene nisu problem oblaci sa sjevera,ti oslabe dok pređu Međimurje i jedan dio Podravine ,ovi što dolaze sa juga od Moslavine ti su grdi,iz tih se svašta nađe.Nego labavi hoče li ova crkljuština od vrućine smanjiti ili da pripremam svećenika za misu.
iduči tjedan osvježenje(suho) a onda mi se čini opet pakao....ne uzimaj zdravo za gotovo,to su samo kompijutorski izračuni....:icon_super:

golman.....kod mene milijunikapljica......iz cijevi za navodnjavanje.....al još uvijek nisam zadovoljan kulturom koju uzgajam....priroda je priroda!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
koja se bura digla....ja spozatvarala plastenike soničnom brzinom.
I onda ništa.
Niti kapi - eh lažem malo, jedna mi je kapnula na nadlakticu, a niti vjetra skoro više pa da nema.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Bem ti život, od tri popodne grmi, puše a ni kapi, nabrzilo me sa otavama.
Planine, Konjuh, ispred a Majevica iza, sve oblake odvukoše sebi, a nama izmedju,
k.....,,, klinac, što ti je ku.... sreća.
 

Najnoviji postovi

Na vrh