• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Labavi čekamo izvješće iza nedelje,dali da čekamo nevrijeme ili bude prošlo sa pola gasa,je*eš seljački život kada nam je posao pod vedrim nebom
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas ću napisati kakvo je vrijeme bilo u mojoj kasi koju imam na placu dok prodajem povrće - prekjučer je ujutro bilo vedro, bez ijednog oblačka, a onda su se pomalo počeli skuplati nekakvi malecki, i do podneva je već bilo poluoblačno.
Danas je jutarnje vedrine nestalo već malo iza sedam, a teška naoblaka se nadvila oko jedanaest, do pol dvanaest je sunca sasvim nestalo.
978842418.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Znači johabice,po seljačkom rječniku,JEBENA SITUACIJA,sutra je novi dan:icon_pai:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Vidi onaj gore da u onoj kasi doma više mjesta nema :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Krivo skontano - dok je oblačno, kasica je puna, hehe......
je da ja dok idem doma dio potrošim u dućanu, ali koga briga - ko što je Galileo reko - glavno da se okreće....:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E vakve - ja kad sam jaaaaako gladna velim - vedro mi je u želucu.
U svakoj prognozi vremena se spominje vedina i naoblaka.Dok napuniš želudac, onda je u njemu oblačno. Sa kasicom ista stvar - A čim čuješ riječi vedro ili oblačno, u mozug ti odmah blijesne - prognoza vremena.
A jel ovo je ili njije tema "Prognoza vremena"?

Stupidno moje.....:icon_wink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Offfff, e sad ja želudac napunim i pivom, onda mi duplo oblačno, po toj teoriji,, stupice:icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Radlerom? S limunom?
Jel znaš vic kako uje časna išla na ispovjed? :(rofl):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Večeras držimo gaće...da ih ne odnese maholija...
gledam radar, izgleda da će Johabica i ostali sjevernjaci vrlo brzo biti prodrmani...:icon_cry:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne plaši me, još pamtim oluju od pred tri godine, to u životu nisam doživjela.
Grmič u dvorištu se doslovno lvrtio tristo šezdeset stupnjeva.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš šta, sumnjiv si mi......


Ja ne znam, ili nisam nikada gledala nebo, ili toga nije bilo, ali maločas sam gledala vani oblake - jedni idu u jednom smjeru, a drugi, niži, u suprotnom.
Veli mi muž da su tako i po danu išli, ali kod mene nije bilo niti kiše niti ozbiljnijeg vjetra. Zato je dvadestak kilometara dalje, u Murskom Središču bilo tuče ko pola kokošjeg jajeta, i to nekakva uglata.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništ ne priznajem nego se ppitam nisam li gore napisala glupost - jeli puni krug sto osamdeset ili tristo šezdeset.:icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,kod mene isto neka luda situacija,Međimurje mi dođe sjevenozapadno a oblaci mi dolazili i sa smjera jugozapad,valjda nešto uteklo iz Mađarije,kod mene padala kiša od neki 10 minuta,sada negdje u daljini grmi i sijeva,noć obečava spavanje bez okretanja po krevetu:icon_anal::icon_anal:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
johabice ,kod mene isto neka luda situacija,Međimurje mi dođe sjevenozapadno a oblaci mi dolazili i sa smjera jugozapad,valjda nešto uteklo iz Mađarije,kod mene padala kiša od neki 10 minuta,sada negdje u daljini grmi i sijeva,noć obečava spavanje bez okretanja po krevetu:icon_anal::icon_anal:
a da se raspitaš o ćemu se tu radi,haa?:(happy):

kod mene bili i trilijuni kapljica.......mislim iz sistama za navodnjavanje.......kiša nula bodova(par kapi),grmljavina,kiša,tuča...istočno od mene oko Virovitice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh