• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kod tebe(kod mađe)35,kod mene(doma)37,na lipici 38,vt 37...jučer od sedam rano do danas sedam rano,plus danas celi dan a videl buš još nočas ....ok?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Opet mi budu ljesnjaci plivali, ccc,,,

al se zato fino razmace gnojovka,,,:(rofl):

znaci danas i sjutra more se ocekivati jos nekih 50 litara,,,:icon_scratch:
bar tak umbrella veli,,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Labavi, meni je već dosta.
Ili šalji sunce ili budemo mi razbucali naše prijateljstvo.
Kakvo si mi vrijeme složio ovih dana, sva sam virozna, kašljava, a sada već i pomalo šmrcava.:icon_evil:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemoj se vješati - sad si me sjetio jedne moje ujne - evo je još dan danas živa - a rekla je pred četerdeset godina, kada joj se sin ženio i izabrao curu koju ona nije podnosila - sada bi se odmah otišla obijesiti, ali onda bude grdi mrtvac - plaziti će jezik.
Ja nisam vjerovala da obješeni plaze jezik, a vidi ovog smajliča - zbilja plazi.:icon_eyes::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Johabice šmrcavi ste vi sto po ovakovom vremenu ide slabija prodaja a ne od prohladnog vremena :(envy):
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ljudi moji 2 dana paducka u Slavoniji otkislo 5 cm ,a sada u sat vremena 50 lit na m2,hvala ti Bože:cool2:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ma ne treba vraga vise dva mjeseca, kod nas je padala 3 dana bez prestanka, danas oko podne malo stala i sad pocela opet..
Ja vise volim susu nego kisu..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas je bio prekrasan i sunčan dan,onda je labavi poslao preko Bilogore grmljavinu,vjetar ali eto budem mu oprostio došlo je i nešto lagane kiše a njegovi radni kolege sa onim dugim lanserima su odradili svoj posao,labavi živ ti meni bio ,tako da te unučad pod stare dane malo hvataju oko kuće,:icon_pidu::icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Labavi,dali je gdje bilo leda ,vidim na fejsu da je Velika Barna dobila,ma tebe kada bake dohvate ,budeš gledao da sačuvaš živu glavu,još ako ti je buduća prija agresivna,ima da nam završiš u toplicama na mjesec dana:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Koja buduča,imam dvije aktualne?:icon_hang:
A bilo je svuda pomalo,samo ja kao djelatnik te službe ne gledam na to kao obični laici,par zrna leda i daj novinare.....o ostalom nesmjem i neču ovdje pisat,sve je napravljeno prema pravilu službe i bilo je ok.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa možda se pojavi kakvo vanredno dijete,nikad se ne zna:biggrin::biggrin::biggrin:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel i ti sine Brute.........bucka,nemoj da dobiješ poziv u noči........:(blush):
jel vas dva tulipana niste otišli u "off"?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad se ti kurčiš kad si me provalio.

Psssst!!!!!
Da te mrak ne proguta.:(nerd)::biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh