• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ti imaš i prijateljicu takvu...... a .jadan.:icon_fU: :icon_razz:

A vi dečeci, nemam ništa željeznog, ali znam teško pasti na želudac nekome. A i na nogu.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Konačno evo i mene,e trebalo završit sadnju,falim te bože,jučer prije prvih munja završeno,ostalo samo par sto flanaca za johabicu al kak je ona brza mislim da se budu osušili.Što se tiče dobro odrađenog posla sa protugradnim raketama,svaka čast ljudima na terenu.......a jel se sjetio neko nekih tamo bezveznjakovića na vrh Bilogore,jel su i oni nešto odradili
Hotlinks for Forum:

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jao labavi kakve su ovo pozitivne brojke na ekranu,to garant saldo na računu:icon_thumright::icon_thumright:,evo pohvalio sam ekipu iz Ravneša,a tebe neka hvale šefovi sa povišicom plače,nego reci ti širem seljačkom staležu kakva situacija sa raketnim streljivom ,dali je još recesija ili ima pomaka na bolje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Labvavi ne copraj, ništa se nebude osušilo.
Sad budem ja odmah obavijestila susjedu i da vidimo kak to ona sada misli. Pa ti reknem.

A sad drugo - pa jel si ovo ne slici ti - ma nisi, ti si jedno mršavo mlađahno stvorenjce, a ovaj tu na slici je neki debeli stari deda.
A ak jesi onda ni vrag da si tako fotogeničan ko ja - uvijek ispadnem sto kilašica iako imam deset posto manje. Dvadeset....dvadesetpet.....----------------...,,,,,,,,,,und so weiter......:(angel)::icon_rolleyes::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ajkula"pozitivne brojke" su lansirne postaje,a križič označava lokaciju(ravneš je LP 72);ovdje vidiš VT područje i olujne oblake koji su već u hungariji.Ostalo previše pitaš da ne dobim jezikovu juhu u firmi,neznam jel sam i ovo smio stavit.:s:
Kolegice ovaj debeli djedica sam ja,umoran i iscrpljen poslije teške bitke sa prirodom,naravno i nedostatak žileta poboljšava dojam,al znam ja tu i tamo i ružnije izgledat.:(emo):
Flance ti pošaljem preko tiska,očeš...:icon_butt:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ako si sad recimo, metereolog, i nedaj bože dobiješ crveni, ideš van, i onda si automatski biometereolog.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A jbt,ne zazivaj vraga dođe i sam:(emo):
Usput nisam meteorolog,al nemam ni poima šta sam,zadnjih par godina nam par puta mijenjali titule tako da ni neznam kad me neko pita šta sam po zanimanju.......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Labavi, ajmo redom - na slici si malo nafutran (ugojen) i sad izgledaš sasvim solidno, ne mršavo ko kada smo se vidjeli, ali ako ti kamera, ko meni, nabaci desetak kila, onda si vjerojatno još prekilavi za stajanje nasred ledine za vrijeme orkanskog vjetra.:icon_rofl:
Ako si vakav - e, čovječe, onda moožeš mirne duše u politiku - čisti si Dragutin Lersar, laburist.
Treće, ne pokazuj mi guzu jer bih te mogla
401528974.gif
, a ako si mršav, i imaš mršavu guzu, mogli bi ti stradati i testisi.:(hi):


Pada kišica - mislim da mi je dosadila, hladno je i nepoticajno za neki ozbiljan posao.
Imam dva izbora - ići u plastenik ili se vratiti u krevet. Oboje ima svojih čari......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ajmo redom Jo,imam 3 kile manje nego kad smo se sreli.
Šta mi kamera radi to ti procjeni,ima osoba koje misle da solidno izgledam(obzirom na godine)a ima jedna kojoj kronično loše izgledam.
Ne bojim se ničeg a najmanje orkanskog vjetra.
Guza je mršava i ne tuci jer one dvije stvarčice(koje si spominjala)još trebaju.
Što se tiče onih dviju stvari koje imaju svoje čari ostaje mi plastenik:(
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
(Što se tiče onih dviju stvari koje imaju svoje čari ostaje mi plastenik)


Labavi, jel to po kazni!:icon_kidra:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Kod mene kiša slabo pada, više rosulja, al treba da natopi one grude, naime kukuruz jedan već peto pero, jedan tek niko, a ima ga tek oklio, mnogo grudavo.
E sutra treba mi sunca, održava se rafting, na rijeci Krivaji, a ja ću tamo biti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
jučer i danas, ukupno 35 litara po kvadratnom metru...izmjerio moj kišomjer tj. na hrvatskom "okolokućni sabirač padavina" točno u 12.00...
jel bi sad mogal ostatak netko isporučiti u Bosnu, nama je dosta...:eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj meni pošalji malo sunca - sva sam nikakva, smrznuta - evo, centralno radi - a danas nisam napravila ništa.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nisam više u krevetu - kućna prognoza je rekla da je vrijeme za ručak nappraviti ..
 

Najnoviji postovi

Na vrh