• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Labavi, šta kažu te tvoje žice, hoćeli dobacit ta kiša i do mojih krajeva.
Nebojim se vjetra, mada sam dobio epitet, da sam ko Zagorski puran.
Neznam kako izgleda Zagorski puran, al znam kako izgleda Medjumurska patkica.:icon_lol::(clap):
Zagorski puran ti izgleda ko onaj "kuhar početnik" sa one slike,jbt pa nisi valjda ko ja?:(giggle):
E aovo nočas neče do tebe sigurno,ti si u petak na redu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni ni prošle godine nije trebao čamac,kada meni dođe do dvorišta poplava,onda smo svi u k...u,smak svijeta .Ajde labavi šalji koji kišni oblak i na ovu stranu Bilogore,trebam kišu i jedan dan sa manjom temperaturom,treba jednog gicka pospremiti na hladno,zadnje kolinje je bilo davno:icon_hang::icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Viš ti Podravca,on bi 100 kila žive vage za 10 stupnjeva manje,ccccc ,vidi se da vam cjenkanje urođeno ,tamo u Pitomom kraju,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Labavi, ako mi sutra pljusne prijepodne kiša i moj muž ne proda krumpire, grdo se budemo gledali.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Popovaču stresla tuča,vrta i vinograda nema,kukuruz je premali pa se izvukao.
Trenutno sam a poslu pa mi je žena javila stanje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod mene jutros pada spas sa neba,nadam se da bude aktiviralo špric u kukuruzu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Padalo noću, ali ne konstantno, malo jutros, neznatno - sad, hoće li to biti dosta pojma nemam. Oblačno je još uvijek.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nešto je, ali da bi se reklo - e, sada je blato, ne može se na njivu - e, to nije.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Labavac, imaš pivu za onu kišu od sinoć, al pošto ti nekonzumiraš pivo, ja ću popit i tvoju.
Ako može još jedna kiša preko štele. Al si sinoć grom opuco u neku trafostanicu, pa napon stigo tek danas.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ja do sad šprico,kod nas najtaman,lijepo namočilo a može se radit......:eek::
ja bosancaaa......jesi ti kad u životu popio čašu vode,pa ja kad sam popio par piva odma mi i moja baka lijepo izgledala(pa ja presto pit,i onda je poslo kod komšije,u tuđem dvorištu bolje izgleda).
A za kišu neznam nisam još stigo pogledat sve karte,sad ću......nego blizu kojeg si ti večeg mjesta?
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
točno izmjereno pred kućom (investirao u kišomjer čak 5 ojra) 18 i pol litara...danas do 13.00...nakon toga je bilo još jedno pol litre...možda litra...ma pive sam više popio...:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh