• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nisam ja tak zločesta.
Pogotovo ak ne skontaš kaj sam napisala.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma di bi skonto,pa ja sam ti retardiran............:(rofl):ajd laka vam noč koji možete spavati:(yawn)::(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
sunce....sviće....

@labavi, ma nisi, to je bio samo tvoj dio.Da ne veliš da i ti nisi nešt dobil.:(hi):

bude danas lijepi sunčani dan. A ja bih sada oblake, cijeli dam moram odraditi u plastenicima - ajmeeeee......hvala Bogu, pa barem radio imam unutra.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pa mislim....ono....tri zadnje stranice me davi sa suncem..........i sad bi oblake......ah žene,žene....:icon_hang:
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
EU standardima je propisano da se duge gaće oblače u 02,00 kada počima računanje zimskog vremena, a skidaju se u 02,00 kada počima računanje ljetnog vremena - tako da nema zabune. Nakon skidanja idu 2 mj na zračenje - luftanje, potom pranje, krpanje, glačanje i pospremanje u ormar do vraćanja kazaljki na satu za 01,00 sat unazad.
Zašto izmišljati toplu vodu kada ona već postoji.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Je, je, tak je. Samo se dogodi mali problem. Počneš ih skidati u 02:00 i nikad ne uspiješ skinuti prije 03:00. :icon_butt:
A tek problemi s oblaćenjem. Nikad ne uspije otprve. Uvijek na popravni za 1 vuru. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
EU standardima je propisano da se duge gaće oblače u 02,00 kada počima računanje zimskog vremena, a skidaju se u 02,00 kada počima računanje ljetnog vremena - tako da nema zabune. Nakon skidanja idu 2 mj na zračenje - luftanje, potom pranje, krpanje, glačanje i pospremanje u ormar do vraćanja kazaljki na satu za 01,00 sat unazad.
Zašto izmišljati toplu vodu kada ona već postoji.

Zajebi,Moji nisu u EU, pošto je ovo privatna država četiri lica,i ja duge gaće skidam otprilike tamo pred žetvu pšenice,i nema krpljenja niti drugih zajebancija odmah ide u krpe za brisanje ruku.:icon_razz:
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ja sam davno kupio rabljene od čovjeka koji ih je je dobro održavao, ali je preselio u tople krajeve gdje mu nisu potrebne. Emotivno sam vezan uz njih tako da ih ne kanim baciti za krpe, ipak smo mi prošli puno toga zajedno i dobrog i lošog.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša. Što je padalo....grijem kuću.


@labavi, za sutra molim uz obalu sunčano i toplo.
nemoj me iznevjeriti.,
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Neslušaj je labavi, ako misliš dobro svom šećercu i duhanu.
Ikod mene pada, al sitno, dahoće makar 20l na m2, a i nešto mi se neradi, neznam štoli?
A kad dovoljno nalije onda može,
"Daj nam sunca"[YT]https://www.youtube.com/watch?v=fhNrqc6yvTU[/YT]
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Međimurci i -ke, jel ste živi?, vidim da kod vas praši sve u 16, ide prema meni, nadam se da malo stagnira, jer kak kaže SZ od Čakovca pravi potop, najjaći intenzitet kiše. čista ljubičasta boja na Rain-Alarmu.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Da barem hoce kod nas u Podravini ove noci padati..
Danas sam prskal kukuruza i jos mi je ostalo za 3 sprice i vjetar me otjeral, opasno se naoblacilo, ali jos nista ne pada..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Međimurci i -ke, jel ste živi?, vidim da kod vas praši sve u 16, ide prema meni, nadam se da malo stagnira, jer kak kaže SZ od Čakovca pravi potop, najjaći intenzitet kiše. čista ljubičasta boja na Rain-Alarmu.

Ja ti od toga nisam ništa vidjela, bilo nešto se izlijalo par minuta - promočila jesam jer sam sklanjala presadniuce u plastenik, zatvarala plastenike - ali ništa stzrašnoga - grmljaviina, malo vjetzra - moram pogledati šta se gdje u okolici dešavalo, ali moje selo je prošlo laganin i.
A koji pritisak je bio - za klipsiti od težine.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
To samo ovi podebeli osjete taj pritisak u zraku, jaran labavi to ništa ne primjeti, jedino ga možda strah oluje, da ga neodnese.:(sweat):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@nimren, povuci ono - "samo debeli"
4252666567.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh