• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A tak ti to s letima ide - više misliš nego delaš......
503951482.gif
.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Prvo...molim bez prijetnji jer bum postavil šator u Čakovcu,drugo vas dva starca ne laprdajte gluposti da ne prede i na nas mlade.......čuj sad .......di je njoj toplo.....a bože mili.......pa kaj da ja sad mislim,ništ ......eto sunca ovaj tjedan,a onda ču ja nekog preko koljena(ak izdrži tolke kile) pa po guzi(kolka je nemrem promašit).....ha,ha,ha:(inlove):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad da ima sunca, ja bih rekla - kaj je labavog sunčanica vlovila - di je on vidio velku guzu??????:(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
tu sam jarane,počela strka sa poslom pa malo vremena za forum,a za mehanizaciju ne vuci mačka za rep,jučer krenem ,odem 50 m ode dva ležaja na tanjuračama......jebaji ga.....danas radim(državna firma:x:)pa ću malo više piskarat a mali doma šarafa tanjurače.

Kaj je johabica......el ti znaš kak zgleda mala guza......sjeti se mene:icon_super::icon_blackeye:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Dobro nek nije šta gore, ležaj je potrošna roba(da ga nije pojela totmast:icon_rofl:)
Nabavil onaj tanjirasti zupčanik? Odmori se ti u firmi dolaze nam lijepi dani bit će znoja.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
šta nabavio,več on odvrtio dosta krugova.........da poso ide,ide.......a što se tiče vremena spremam se zatražit javnu ispriku od jedne dame iz Čakovca,sunca ko u priči a ona meni markove konake piše.....jesam reko da će bit sunca...jesam.....a jel ima sunca....IMA,iii........:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uh jebote, kolko sunca, idem odmah u dućan po zaštitnu kremu sa faktorom jedan zarez tri!
@labavi, ak oćem boju dobiti, moram kupiti kremu za tamjenje i jesti tri kile mrkve na dan. Pa di ti je to sunce, di, evo imam četvere naočale, sve sam ih po redu isprobala, i ne sam da sam kroz prozor gledala, nego sam i na sred dvora otišla i gledala, i od sunca ništ.Kkaj da se popnem na trešnju pak pa tak probam - sa najviše grane? Bu onda kaj? Ebote, sad mi je mlijeko za kapučino opet prekipjelo - videl bi ti sad sunca, sam da si mi blizu.:mad:
Postal si ko političar - sija sunce, sam mi to ne znamo....
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pa jbg,na krivom si mjestu,ko i ja devesprve,ja u ratu a u državi privatizacija,kod mene i sad sija.......nekaj si ti grdo zgrešila......pa ja već željan oblaka....a vjetra ni daška,već danima......:icon_weed::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd, ajd - stiglo je malo poslije nek sam te naribala.
No? kaj je to sad osveta? Ajd, smanji malo ,sva sam se skuhala u plasteniku. Netreba odmah u petu pun gas.:mad: :icon_e_wink:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ve se javljas,suznu ti dolinu,mej su se ove tri dni jajca zmrzla,zena me pita v nedjelju ti trebaju duge gace,nej bit smesna sam rekel labavi je najavil proljece.:mur:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
šta nabavio,več on odvrtio dosta krugova.........da poso ide,ide.......a što se tiče vremena spremam se zatražit javnu ispriku od jedne dame iz Čakovca,sunca ko u priči a ona meni markove konake piše.....jesam reko da će bit sunca...jesam.....a jel ima sunca....IMA,iii........:icon_rofl:

Ama labavi ti si svoje održo što si obećo,A pusti ove dame iz Čakovca ko je njima ugodio taj se nije rodio, i ja sam se crvenio kolko te je crnila, ipak smo mi, mi muški, šta ima jedna dama da nam soli pamet:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jooj jarane ......sad kad te opere...vjeruj mi bit će i meni teško:(giggle)::icon_weed::icon_mrgreen::(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ama labavi ti si svoje održo što si obećo,A pusti ove dame iz Čakovca ko je njima ugodio taj se nije rodio, i ja sam se crvenio kolko te je crnila, ipak smo mi, mi muški, šta ima jedna dama da nam soli pamet:(giggle)::(giggle)::(giggle):





Ma naravno da nema, kad nema šta.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh