• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ja ti to imam zmeršariju. Jedan starokupljeni od 30 kw na plin, bio predviđen za nešto drugo,ali godinama već grije 60 kvadrata - istinabog da smo mu frknuli neku malu diznu - radi na principu ispuhivanja toplog zraka - radno tijelo se grije jedno min utu, onda se ventilator uključi ,plamenik prestane raditi dok se napravi zadana temperatura,a onda se još dva-tri puta ventilator uključuje,dok se grijač ne rashladi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Hebovas ja,šta se okomili na mene,ko se izležava,već tri dana po cijele dane što na otvorenom,što oko plastenika......iscurilo vamami iz nosa(a fala bogu ima ga)dvije bačve .......onog.....kako se ono zove......hladno mi ko i .Dobra vijest da da mi ptičica šapnula drugi tjedan sunce do vikenda:(wait):

Dal može ta tvoja ptičica da doleti malo jugoistočno, samo da mi padne šaka!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ode nam zima,evo večeras dva jata gusaka odlaze na sjeverne krajeve,sigurno bude toplije,iako tko zna što ovi kriminalci kemijaju gore po nebu.Tražim pod hitno neki PZO sustav da ga namontiram na sigurno i malo upotrijebim,:icon_weed::icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbt pa di si ti,sam se javljaš kad treba neko oružje upotrijebiti,onda kad ti brača rasture imanje.....kriv režim......ccccc:icon_fU:,ma gađaj ti malo sa cviječem,piši poruke ljubavi,jel tako johabice.....:icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako je-
Ja posebno volim poruke u kojima piše da bu mi netko poklonio griote,čokoladu......a i ljubav prema cipelama i haljinama mi nije strana. A i volim se nekada svađati.:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije ONAJ dan - ali te moram pitati -

jel si ti lijepo rekel da od nedjele ide sunce?
jel danas nedjelja?
jel ima sunca?
jel se ti to zajebavaš?
jel očeš da te netko klepne?
jel očeš da to budem ja?

401528974.gif
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
što se tiče onog dana ....zaboravio na godine a priroda radi svoje:x:
što se tiče sunca,upravo sam to maloprije komentiro sa svojom bakicom,jbg.....i dalje karte govore tako i mislim da će biti sunca.....a udri me lopatom:icon_super:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Labavi da ti zahvalim doletjela nam tvoja ptičica, noćas imo telenje, pa se kasno leglo, jutros u 6 sati sunce pravo usjalo, ma joj što sam nenaspavan......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dan za odmor,sveta nedelja,sunce,mir i tišina,dobro malo vrane buče po zraku ali budemo mi njih po kratkom postupku,samo ovi naši opet najavljuju neku kišu za kraj tjedna,pa dokle više,ali trebamo biti optimisti,nedavno je za sajam u Gudovcu napadao snijeg da je bila koma na sajmu,šta je,je ali sunce nam je jako u deficitu
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Strpljenja kolegice ( ako Vas smijem tako osloviti )
Dolazi za dan dva ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Naravno, zašto da ne? Sve što je iole u granicama pristojnosti, prolazi.
Ja se volim zezati, ali kao i sve u životu ispod nečega se neide,
A ti si tako pristojan da si mi izmamio smiješak na licu.

Evo ću se strpjeti, tvoj nagovještaj sunčanih dana mi je popravio raspoloženje.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
SMIJEM LI VAS I JA ZVAT KOLEGICE.......a kaj se ti praviš važna,jel ja tebi nešto skrivio.......mene nečeš više pitat za prognozu,ili su bile tak točne da nečeš gubiti vreme.......a dobro:icon_hang::=:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma naravno da smiješ.:icon_lol:
Jesi li uzeo šečerac danas.
Ajd, idem na pp da objasnim za danas ako ti @Ajkula nije dobro prenio.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
SMIJEM LI VAS I JA ZVAT KOLEGICE.......a kaj se ti praviš važna,jel ja tebi nešto skrivio.......mene nečeš više pitat za prognozu,ili su bile tak točne da nečeš gubiti vreme.......a dobro:icon_hang::=:)

Labavi, ova tvoja ptičica što donosi lijepo vrijeme, danas mi pobjegla, daj ti kaži jaranu kad se ona vraća u jugoistočne krajeve?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bem ti vrijeme - cijeli dan sunčano i toplo, čak sam morala ne samo prozore na plasteniku otvoriti kao do sada, nego i bočne stranice - a onda sam krumpire tovarila po kiši.:mur:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Znači stigla je do vas. Sutra je ikod mene, nema veze nek zalije ovo što se stiglo poorati, možda se i malo odmorimo, i ko zna šta još.
 

Najnoviji postovi

Na vrh