• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
u što je divan bio,cijeli dan u šumi,prvo mi se sušac odlomio i pao na glavu čim smo došli,drugo,sagnem se da ga maknem,pukne kombinezon skroz naskroz,srušim prvo drvo,ono padne pravo na kištru sa klopom i pičem......sve se razletilo ko da si stavio bombu unutra.....jel da ti kažem da me kičma boli.....ma to je bio predivan sunčan dan:(yawn):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
CCCC,mogao si mene pozvati ,prvo da vidiš kako se koristi zaštita na radu,drugo popili bi taj gemišt pa ne bi imao štete,treće da te utješim ,nisi ti jedini baksuz,meni danas na čišćenju tuđeg granja i trnja što se širi kraj moje zemlje onaj gadni šljivin trn probije čizmu iznad zgloba ,da vidiš kako se pozna na stopalu,ali sam ja to dezinficirao pa nemam brige.Ali iskreno dan je bio onaj pravi proljetni,zjev,večeras nema sitnih sati,spavanje:(y)::(y)::(y):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Sunce je od jutra,idemo iskoristiti ovaj dan za nešto korisno,ako ništa ,onda barem koju kaloriju potrošiti:icon_anal::icon_anal:

Ama činimise da ja lakše trošim euriće negoli ti kalorije(koji je kurs EURO-CCAL)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
u što je divan bio,cijeli dan u šumi,prvo mi se sušac odlomio i pao na glavu čim smo došli,drugo,sagnem se da ga maknem,pukne kombinezon skroz naskroz,srušim prvo drvo,ono padne pravo na kištru sa klopom i pičem......sve se razletilo ko da si stavio bombu unutra.....jel da ti kažem da me kičma boli.....ma to je bio predivan sunčan dan:(yawn):

Baš si bakzuz sreće.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ajkula,najebala pepsi a ne gemišt,totalno sam se ODONDA popravio,ček malo...trn se zabio iznad gležnja a naoteklo stopalo,trebo bo ti meni u pogon kroz crni i bijeli glog pa onda za šljive nebi ni mario:icon_super:
a jbg nermine neče svakog sreča....:icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mene isto neće - ujutro ustala,bio još mrak.Pa sam se vratila u krevet.Onda je svanulo i prekrasno sunce sjalo kroz prozor. Pa smo tako ležali i pričali.... sada ustali opet, a od sunca ničega - oblačno i tmurno, i još mi je k tome muž slupal jednu prekrasnu veliku vazu u hodniku - onu kaj ima pokobaltirane ručke, i još k tome rođendanski poklon od jedne prijateljice kojoj sam ja kupila istu takvu, a sebi nisam jer je bila preskupa, a ona skužila da je i ja želim pa mi poklonila za moj rođendan.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Evo snijeg klepeta, pada kao da mu je prvi put.Sreća štš je temperatura oko nule pa se negomila puno.
Izgleda da će bit kićen 8mart.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene suho, ali puše cijeli dan, hladno je za smrznuti se vani.
Bude valjda sutra toplije - vrijeme je za posao, polako se sve gomila....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Kod mene na udare puše junačka bura,za sada bez posljedica na krovove i voćke
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Mene isto neće - ujutro ustala,bio još mrak.Pa sam se vratila u krevet.Onda je svanulo i prekrasno sunce sjalo kroz prozor. Pa smo tako ležali i pričali.... sada ustali opet, a od sunca ničega - oblačno i tmurno, i još mi je k tome muž slupal jednu prekrasnu veliku vazu u hodniku - onu kaj ima pokobaltirane ručke, i još k tome rođendanski poklon od jedne prijateljice kojoj sam ja kupila istu takvu, a sebi nisam jer je bila preskupa, a ona skužila da je i ja želim pa mi poklonila za moj rođendan.

Naravoučenije.....kad ustaneš ne vračaj se mužu više u krevet,a da si nešt redila umjesto ležala i pričala(u krevetu),vjerojatno bi ti dan bio vedriji:icon_weed::icon_eyes:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Narode pa šta je ovo? Ja jutros oko 5 usto da žuborim,pogleda kroz prozor a ono bijelo gov*o prekrilo zemlju.Evo čitavo jutro sipa bez prestanka, sreća temperatura oko 0, pa se negomila jedno 7-8 cm.Izgleda da je neko pobrko datume,il se zajebava.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pušeeeee.......ja sadim papriku, ne mogu vjerovati - sada sam stala. Puše hladan v jetar i ja se jednostavno ne usudim iz klijališta prenjeti kontejnere u veliki plastenik, bojim se da će je ofuriti u tih pol minute kolko mi treba proći brisani prostor. posadila sam što sam si jučer pripremila - ostalo kada se smiri vrijeme.

@labavi - ajmo - sunca i topline, kog vraga radiš, prestani se zajebavati i primi se posla - posloži tu meteorološku kartu iznad moje kuće.

@nimrennermin (kakav ti je to nik, materemi, uvijek se nasmijem kad ga pročitam) , što se buniš. Sanjke u ruke i iskoristi priliku, divi se bjelini pored očima.:(clap):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
A znači sve je do labavog on se zajebava s vremenom, mora da voli izležavanje.
Ma kakve sanke, dosta sam nasankan.Snijeg ni na razglednici nevolim.Sunce,sunce i samo sunce, ja potpisujem da i noću sja sunce.Za nik u privatnim.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Evo i dalje pada,pada i pada i opet pada, pa dokle majku mu,Da nije vanjska temperatufa oko+1c, za ovih oko 30 sati što pada neprekidno trebali bi ga imati oko 1 metra, sada ga ima oko 15 cm. A danas je petak 13, pa sujevjerni da obrate pažnju šta rade.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I dalje hladno,hladnije nego jučer. Više ne puše - ma samo pomalo ,ali zrak je hladan ko u kasnu jesen.
Da nisam u plasteniku smanjila termostat, termogen bi radio na veliko.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Hebovas ja,šta se okomili na mene,ko se izležava,već tri dana po cijele dane što na otvorenom,što oko plastenika......iscurilo mi iz nosa(a fala bogu ima ga)dvije bačve .......onog.....kako se ono zove......hladno mi ko i vama.Dobra vijest da da mi ptičica šapnula drugi tjedan sunce do vikenda:(wait):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
I dalje hladno,hladnije nego jučer. Više ne puše - ma samo pomalo ,ali zrak je hladan ko u kasnu jesen.
Da nisam u plasteniku smanjila termostat, termogen bi radio na veliko.

Jo,čij termogen imaš(proizvođač),koje snage i koliko m3 griješ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh