• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako lijepo sunce sija,tako je toplo preko folije, morala sam izaći iz plastenika,sva sam se oznojila.Ma odmah treba prozračivanje čim ovako sjaji.Samo pitanje je kako će dugo.Nadam se i sutra, sutra mi je pravi radni dan.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Kako lijepo sunce sija,tako je toplo preko folije, morala sam izaći iz plastenika,sva sam se oznojila.Ma odmah treba prozračivanje čim ovako sjaji.Samo pitanje je kako će dugo.Nadam se i sutra, sutra mi je pravi radni dan.
Znojenje je dobro za skidanje masnih naslaga!
Nebo puno zvijezda i podjikoji Mjesec, znači i sutra je lijep dan , samo da potraje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Koji ludi vjetar danas,dobro što imam naslaga sala inače bi me danas osušilo kao bakalara.Dobro što ova veljača završava sljedeći tjedan.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Kod nas Visibabe,Ljubičice a i ptice Lastavice davno su prestali biti vijesnici Proljeća. Sada najrelevantniji vijesnik je mješalica za beton.Moj komšija kad je uključi a ona počne da brekeće ja znam da nema više minusa i da je došao Zimi kraj.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nema sunca do Đurđeva,ovi Ameri i žuti nam sjebali klimu.dabogda ih snijeg pogušio od 5 metara visine
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ljudi moji ja sam polako zabrinut za ovu godinu.
Mislim da je kod nas promašena unaprijed. Već nas zovu da naručili sjeme a neznam kaj bi uzeo koliko ću moći posijati
Mislim da 50 ha ide na ugar u mom slučaju.
Na poljima nam blato do guzice a kad ce se presusit samo nebo zna.
Izorano svega 25 ha i 10 ispodrivano u ljeti ali se nije dalo izorati i nece biti orano
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nebi htio pametovat al 28 godina radnog staža sam u doticaju sa prognozama....moj savjet......oslanjajte se na kratkoročne prognoze(najpreciznije 3 dana,najviše 7 dana) sve što je za dulje razdoblje samo su računalni izračuni i puka nagađanja,mislim na mjesečne prognoze a o sezonskim neču ni govoriti......znači kad moj prijatelj Vakula kaže da će zima biti natprosječno topla i suha....pripremaj drva...:(giggle)::icon_mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako se ponovi prosla godina po vremenskim prilikama zbilja smo "u banani". Na vise mjesta sam vec cuo da ce ova godina bit jos vlaznija od prosle ajmeeeee
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prošle godine nismo opremu ni vadili van, jer se stvarno nije stigla zemlja posušiti,a 2013. sam jedan dan zalijevao,iste noći je palo 80 litara po kvadratu,pa smo drugi dan pumpali vodu sa parcele... Zbrojena šteta od vode u ove dvije godine je... ufff...
 

Najnoviji postovi

Na vrh