• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gledaš kroz prozor i opet nezadovoljna a mi kaj radimo i capkamo po snijegu ??
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Sav ovaj sitni snijeg nam dolazi od međimurja(od Johabice).Nema njoj danas Hungarije već hukanja u rukice .Kod nas puše i nosi ga no nema ga preveć kakovih 5 do 10 cm
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A budemo nešt smislili u kuhinji.Možda uzmem taktiku naše pokojne bake. Ona nam je kuhala svaki dan doručak,ručak i večeru. Ma baš svaki dan se kuhalo tri puta dnevno. Ali imala je pravi meni - jedan dan je na repertoaru bilo zelje. Pa onda slatki grah,Pa ričet. Pa zelje sa grahom, Pa pretepeni grah....i tako prošao tjedan.....ali zlevajke pšenične nitko nije tako napravio ko ona.Još ih se sjećam......

A ja jučer skuhala zelje......a graha imam dolje u ledenici.:icon_weed: :icon_madu::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E, gledam baš vijesti na tv -i evociralo mi sjećanja - po ovakvom vremenu, baš kakvo je bilo prikazano u reportaži iz Korenice sam ja sa kamionom išla dolje za obalu, i baš u Korenici je toliko puhalo i nosilo snijeg kaj mi je izbilo vrata iz ruke dok sam na benziskoj izlazila kaj natankam. Uh...... a asfalta na cesti nigdje - sve samo bijelo....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto kod nas nekih 10-15 cm,jedino je gadno što ga vjetar svuda nosi,:icon_hang:, labavi01-sutra ranom zorom pratiti tragove,sada gicko bude spor u ovom snijegu pa se ne budeš umorio,:icon_weed::icon_weed:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Gledam dole u Lici i Krajini pravo zaguzičilo, kod nas u sjeveroistočnoj Bosni zasad 2-3cm.

Je pa bi se malo potrudili,nemoze sam tak zneba pasti,si videl kaj sam napisal kolegi luka009,covek veli pavo nevrijeme v Slavoniji verovatno je predugo plesal.:icon_anal:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Je pa bi se malo potrudili,nemoze sam tak zneba pasti,si videl kaj sam napisal kolegi luka009,covek veli pavo nevrijeme v Slavoniji verovatno je predugo plesal.:icon_anal:

E ja mu nepleso!!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da si uzeo mene za ples, imao bi ga bar pola metra .:icon_razz:

Kod mene zamelo stepenica već četvrti puta. Išla ja u plastenik sa lopatom ispred sebe, kad sam se za uru vraćala opet lopatom ispred sebe morala ja razmetati
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Da si uzeo mene za ples, imao bi ga bar pola metra .:icon_razz:

Kod mene zamelo stepenica već četvrti puta. Išla ja u plastenik sa lopatom ispred sebe, kad sam se za uru vraćala opet lopatom ispred sebe morala ja razmetati

kad ti treba puno mesta,ja predem i uskom stazicom......:icon_rofl:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ampak je lezi osigurati pak bu novi neg se zlopatom zajebavti i jos ti kicma rikne pri nas veliju tre met bubrege v glavi.:icon_jook:
 

Najnoviji postovi

Na vrh