• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ahm....znam ja kak to ide........ali sada nisam baš za detaljno objasniti. Ali ako si slučajno naletio na post di sam objasnla zašto se ne smije jesti friški, topli kruh - sve ti bu jasno.:icon_wink::(rofl):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ahm....znam ja kak to ide........ali sada nisam baš za detaljno objasniti. Ali ako si slučajno naletio na post di sam objasnla zašto se ne smije jesti friški, topli kruh - sve ti bu jasno.:icon_wink::(rofl):

nisam....al objasni jel bi ga ja moral jest,fale mi masne naslage:icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne.
Jer možeš u zatvoru završiti.

Uh,materemu, ne mogu se sjetiti u kojoj smo temi to pričali - malo smo čini mi se otišli of, ali da me kolješ, sada ne znam di je to, a baš bih ti pokazala.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ne.
Jer možeš u zatvoru završiti.

Uh,materemu, ne mogu se sjetiti u kojoj smo temi to pričali - malo smo čini mi se otišli of, ali da me kolješ, sada ne znam di je to, a baš bih ti pokazala.

uuff,fala bogu da je tak jer ipak"nema tice do prasice".......aha...otišli u off,neču više.....:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Meni je ovo već sada jako grdo.
Ja hoću sunca
ja topline hoću
a ne nemiran san
i da se budim noću
slušam pod prozorom
jel termogn radi
jer ako noću krepa
i plastenk se ohladi
flanci će mi beknuti
ko da su ureknuti
al neće se nitko ureč ih se drznuti -
biti će jednostavno samo smrznuti.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Što kapučino radi,odmah si pjesnički nadahnuta. :(clap):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ima jedna frajla
zmotana ko sajla
koja ima flance
usput (mužu) kuha žgance
i fali joj sunca
zmotana je punca !

...ole...:(sweat):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kojot....stvarno ti dobro piše na onoj tabli na niku"help" jer dok te pjesnikinja nagazi
samo to buš mogel vikat:icon_madu::icon_fU:

jo...ide suuunncceeeee........
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jes da,uvijek je iza kiše sunce zagrijalo,a po ovim prognozama,za tjedan dan bi trebalo biti +10 ,ajoj što bude blata i kaljuže :eek::eek:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kojot....stvarno ti dobro piše na onoj tabli na niku"help" jer dok te pjesnikinja nagazi
samo to buš mogel vikat:icon_madu::icon_fU:

jo...ide suuunncceeeee........

Neću kojota nagaziti,ima još nešt kredita,,,,,ali blizu smo.....

.@labavi, sunašce veliš? ma -
cmok.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oš da ga nalupam po guzi?

Zima mi je, ali samo zato kaj se još nisam obukla.
Sad ću.
malo se sunašce navirilo, onako, sramežlijvo.ali ja se toplo nadam da to bude za kojih pol ure pošteno - danas imam cijelodnevno druženje sa zemljicom i kontejnerima. I sjemenjem.
ma gle, okrenula sam se prema prozoru - bude,bude.....ako se ne predomisli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh