• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ja sam isto čuo da ce proljece biti jako vlažno i da ce na balkanu biti poplave. Kao i lani
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kad ću uzorat???????


A šta si čekao do sada?

Koja fina kišica sipi - trebalo bi je oko 40 litara u kompletu napadati.
Nek pada,možda se konačno odlučim preći u dame - gledam, malo su mi nokti narasli. Ali, ebaj ga, sa manirima sam na "Vi."
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A šta si čekao do sada?

Koja fina kišica sipi - trebalo bi je oko 40 litara u kompletu napadati.
Nek pada,možda se konačno odlučim preći u dame - gledam, malo su mi nokti narasli. Ali, ebaj ga, sa manirima sam na "Vi."

Pazi sad,sa manirima na vi,nebi bila dama......hm......a onaj šoping i cipele preko sto ojera......to nose seljančice,jel?:(giggle)::icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vani je prava proljetna idila,kišica pada,ove lude sove su u niskom letu,umalo sam 2 maznuo sa autom maločas a pojavile su se i prve žabe pod kotačima,još samo fali plavuša
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@labavi.ak uskoro nedaš neko sunašce, klepnula te budem tak kaj ti sve koščice olabave. I još nešt kaj nesmen reći kaj. :(:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
neznam točno koliko je juče i danas kod mene palo ali više od 10l m2,a prekjuče sam zbrajao veljaču i bilo je 65 l,znači sad sam na blizu 80l......a sad da vas obradujem sunca će sigurno biti..................samo neznam kad i gdje:icon_anal::(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nemreš ti mene razočarati - menii u duši uvijek sunce sija.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
neznam točno koliko je juče i danas kod mene palo ali više od 10l m2,a prekjuče sam zbrajao veljaču i bilo je 65 l,znači sad sam na blizu 80l......a sad da vas obradujem sunca će sigurno biti..................samo neznam kad i gdje:icon_anal::(angel):

E što si me obradovo, odoh do ormara tražit kupaće. Javljaju nam opet u četvrtak snijeg do koljena.Neko mi krade sunce!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sunce je od jutra,idemo iskoristiti ovaj dan za nešto korisno,ako ništa ,onda barem koju kaloriju potrošiti:icon_anal::icon_anal:
 

Najnoviji postovi

Na vrh