• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
znaš kaj proizvodim.......od 15.07.2014 do 15.10.2014 platio cirka 52 tskn plina a ti plačeš za 5.......znam,znam ima toga još al ti sigurno nisu računi ko moji,a ova informacija o 20% mi došla ko šaka u oko:mur:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Rodbina iskreno vas sazalijevam zbog poskupljenja i neznete kak je lepo ne stem meti brige(niti cenu plina neznam)a sneg nej curi bar je nekaj cisto v lepi nasi.:icon_blackeye:icon_pai::
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pardon generacijo......v lepoj njihovoj........:=:).....a ni tvoja baš ni čim si zbrisal z nje...nadam se samo ne devedesetih......
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pejdas nesam pobegel vec eure sljuzit,vec sam jih par vrec donesel,disel sam 92´
mam posle ratista jer su nas raspustili i nerazmem ove branitelje,kaj isceju na markovom trgu stem penzijama?Tu neko nekoga jebe i to vmozak.:mur:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ajd oko baranitelja se slažemo(i sam sam bil),za saku pohvalu je kaj si vreden i ne čekaš da ti opane zneba,samo me malo bode u oči kaj su ti tolko ti euri vzubima,pusti nek te drugi fale.......:drink:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nek napada, bar bumo mogli vnuke na sanjkama voziti a i majcica zemlja ga je zeljna.No, znam ima nas sikakvih,nekoji se srde ovi blagodati al ne za cuditi niti bozek nebre znami na kraj i dej ga bar 70cm sam na Markovom trgu ka ovi satorasi jempot odidu i uzivaju svoje penzije(jeni bezobrazno velke) i nej razmisliju al posteno,neko dela zabadav i po par meseci.:icon_thumright:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A jeste mozda plesali,indijanci imaju ples kise pa kad zele kisu onda plesu,mi isto plesemo ples snjega pa smo ga dobili,:icon_super: kaj vi cekate?Uzmes stap u ruku i pleses te vices umba,umba e,umba umba e, e, dodji dodji snijeze i tak ponavljas pet minut cist dostik a za osam sati snega kolko oces ,garant jedino ak nisi veroval vto kaj delas.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja u zadnje vrijeme slabo plešem, a evo samo pada....
A rekla sam mužu - ajte ti lijepo sa podrivačem i u zadnji plastenik,pa je on to taman pred večer - već je počelo padati - pokrampal,sada je zemlja nadignuta fino.Bude problem ako zbilja napada pola metra.Dok se to počne topiti,u plastenicima metar uz rubove se vode nalije majko mila,tako da se petnaest dana ne može traktorom gore.A sada se bude to lijepo cijedilo,i budemo mogli - bar se nadam,dok to prođe polako spremati plastenike za sezonu.
Bude gadno - ako se to počne sve odjednom topiti,budu poplave ka nikada. Kod nas neki ljudi još uvijek imaju vodu u podrumima.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tresla se brdo desilo se blato,evo kod mene u 18:00,trava se još uvijek zeleni,puše odnekud i blato je prvoklasno,mrzim ovakvu zimu:mad::mad::mad:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ja sam baš maločas rekla mužu - pa di je taj snijeg. Sve nešto vlažno,sipavo bilo, to se ništa nje zadržalo, vodurine blatnjave na sve strane.
A ako se sutra spremim u Hungariju, mogu se kladiti da će nas putem zamesti. A baš bih trebala ići, imam krasan problem - sve sam živo prevrnula i ne mogu naći sjeme paprike. Imam sve samo ne onu koju sam htjela danas posijati. Zanimljivo je to - a ponavlja se iz godine u godinu - nestane, ko u zemlju propadne, a onda kada prođu svi rokovi sjetve se iznenada pojavi, obično na mjestu kraj kojeg bar pet puta dnevno prođem. :mur:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Tresla se brdo desilo se blato,evo kod mene u 18:00,trava se još uvijek zeleni,puše odnekud i blato je prvoklasno,mrzim ovakvu zimu:mad::mad::mad:

ispeci janjca sredim ti snijeg za sutra:icon_weed:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo razmisljam o novom biznisu,kupiti rabljenoga topa za sneg v Austriji.Isel bi po selu(a i sire) i delal snega kolko ste spremni platiti po kubiku?Moze i v naturi(kalamper,grah,svjeze i suho meso,jejca.zganica...):icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A labavi,ništa od janjeta,ja sam ti švorc a i ne jedem janjetinu nikako,a za ovaj snijeg se ništa ne sekiram,pa zima je,vrijeme mu je,neće valjda padati za moj rođendan
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
prvo ak te tješi ima nas još švorc,drugo niko nije reko da ti moraš jest,treče nemam poima kad ti je rođendan.....pa moj je u srpnju i šta bi falilo da na +40 padne snijeg da se nemoraš pivom hladit:biggrin::(emo):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha trenutna situacija kod mene,5 cm snijega,puše kao blesavo,sve u svemu ništ koristi.Labavi pa vidiš ti si moj mjesec ali nisi ista godina proizvodnje,:icon_weed::icon_weed::icon_weed:,deda jedan,kakvi crni snijeg u srpnju,onda se uživa u toplini i grmljavini:drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo i kod mene snijega,sitan da sitniji ne može biti, vjetar ga nosi, vitla, a ja ga gledam kroz prozor - izašla još nisam, a morala bih daleko, daleko......eh...
a ionako me danas neka sjeta pere......
 

Najnoviji postovi

Na vrh