• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ipak danas oko podne je počela padati kiša, al tako je zahladnilo,smrdi mi na snijeg.Ma i ova veljača nikad proć.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Juče se prolilo kiše, da nevalja nimalo,jutros mraz se bijeli,tako da ove rane voćkice što su probeharale, ili napupale, su ga popušile, javljaju narednih dane kišu i snijeg,ova 2015 sve su prilike da će zajebati prošlu godinu.:mad::
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Ovaj vjetar puse, ne staje.. Na termometru 15 stupnjeva, ali kad stanes na vjetar dobro obucen za cas se smrznes.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Amožda mi mozak otekne, pa poraste na 4cm.:eek::
Iznaš šta Jo, labavi se nešto ućutao, vjerovatno zna nešto što mi neznamo da se sprema.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma pusti mozak, da ti tih četiri cm negdje drugdje poraste bude veće koristi.:icon_rofl:

Ajjjjjjjj....@labavi, još nisam dopremila kukuruz od njega - e, sad budem pitala broj tiska i sredila to.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Na tom drugom mjestu, sa godinama nek ostane na istom, ja i moja zadovoljni(samo nek ne stagnira):icon_weed:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Kod mene jutros baš kako prvi stih pjesme kaže.
Koji mu je.....?:mad::
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=sSo13pwxWh8[/YT]





Sad mu se ni Djed mraz neraduje.:(shake):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Blago tebi - ne moraš u polje.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Poigraj se malo na snijegu - ko što ja velim, nek je igre dok nas ide.....:icon_eyes:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Blago tebi - ne moraš u polje.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Poigraj se malo na snijegu - ko što ja velim, nek je igre dok nas ide.....:icon_eyes:

Jest nemoram, a posla se i onako nagomilalo, što kod mene, što sam dužan za uslužno.Ništa od igre još sam virozan,i u štalu ići mi je puna kapa:x:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da mi se dočepati tog @labavog - kak bih ja njega sad preko koljena pa po guzi - ma konjino jedan, di ti je to sunce - biće, biće, strpi se još malo stalno mi govorio - e pa nema više - ništ se ja strpjela više ne budem, ruke mi ledene, nos mi leden, uha mi ledena, noge zebu - ajd se stabiliziraj dečko, uozbilji i turi to sunce na nebo, jer kad me sa ovim oblacima i vjetrom raspizdiš do kraja munje budu sjevale iz vedroga neba.
Ajmo, sunce na repertoar, naj se više za.ebavti!!!!!:icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A kak ti to znaš di je meni toplo, i kak znaš da mi je toplo? :icon_scratch:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Da nesem pristojen kak jesem sad bi mogel napisati da samo na gluposti mislis,,:p::(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh