• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
sram vas i stid bilo,jel ste vidli onu sliku sa Brijuna......ma koja seve....sam dobro što je stol ispred.....:icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ubiti ste mangupi,
401528974.gif


Sva trojica.


@nimren, pet kila veliš, ma nagaziti ću ja tebi prstiče jednom - ako nikako drugačije, namamiti ću te na ples, a onda ćeš vidjeti kako se gazi.:(giggle):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Eeeee, spremam se ja već podugo za taj karneval.
Nabavio one baletanke sa čeličnim plaštom na prstima, pa onda, bujrum!!!:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Šta je ovo neće niko da mi stoticu lupi, ko da se plaća???
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako podugo, pa tek sam te neki dan pitala jesi li za ples?
Lažove. A tko laže, taj i krade,
A-ha, šta sada veliš?:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nek vidi onih +- 5 kila. :icon_lol:

Nemora ništa vidjeti, ali će ih osjetiti kad se sretnemo.
I na lijevoj i na desnoj nozi.
A budem i ukosnicu kao slučajno ispustila na pod, i zamolila ga da mi je podigne - i lijevom, i desnom rukom.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta se opet sprema? Nešt grdoga?
nemoj me plašiti, još mi je živo u sjećanju od prije neke godine dok je tako puhalo da se jedan ukrasni grm vrtio uokrug, baš kao kada se balerina okreće na plesmom podiju.
Nikada to neću zaboraviti, nisam mogla shvatiti da je to moguće.
A plastenici su se tako tresli ko da će svaki čas odletjeti u zrak.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa da.
A ovi ispod sto mogu lijepo nas od sto držati u naručju dok bude puhalo, pa budu i oni sigurni.
Kako sam pametna - mislim da moram patentirati ovu ideju i kasirati autorska prava.:(nerd)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ja bi se vatio za ajkulu,al počo je pravit mutne slike,pa da mu se do kraja ne zamuti......bolje da nađem neki mlađ.......pardon,sigurniji uteg....:icon_mrgreen::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Šta se opet sprema? Nešt grdoga?
nemoj me plašiti, još mi je živo u sjećanju od prije neke godine dok je tako puhalo da se jedan ukrasni grm vrtio uokrug, baš kao kada se balerina okreće na plesmom podiju.
Nikada to neću zaboraviti, nisam mogla shvatiti da je to moguće.
A plastenici su se tako tresli ko da će svaki čas odletjeti u zrak.

Sad si već pogledaj radarsku sliku sa Bilogore:(nerd):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo polako stiže - grmi, sijeva, pet kapi kiše....još malo pa budem morala isključiti struju, jer ja imam posebnu sreću - udara me ko da sam prokleta.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Labavi, šta kažu te tvoje žice, hoćeli dobacit ta kiša i do mojih krajeva.
Nebojim se vjetra, mada sam dobio epitet, da sam ko Zagorski puran.
Neznam kako izgleda Zagorski puran, al znam kako izgleda Medjumurska patkica.:icon_lol::(clap):
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Otvori stranicu Rain Alarm i vidjet češ odakle i kamo dolaze kišni oblaci,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma tresla se brda a ono mahuna od kiše,istina noć je dugačka ,ćemo vidjeti ujutro trenutno stanje:rolleyes::rolleyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako došlo, tako prošlo - za sada.

@nimren, jasam ja to zbilja tebi rekla da si zagorski?
Baš mi je žao, ali ne sto posto.:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh