• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Jel bi bilo pametno sutra pokositi livade, kad su ono rekli kisu, u srijedu, cetvrtak?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Riskantno,jer sutra još nestabilno a kišu već najavljuju od srijede podne,budemo još na čekanju,a trave su za kositi.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Lijepo je protutnjalo,srećom nas zaobišlo u velikom luku.
Labavi,kaj kaže prognoza za ovo zahlađenje?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
labavi ,pita narod po raznim portalima,zašto nije radila protugradna obrana,dobrano je sjebalo na mjestima led,kod mene 16 kapi kiše na hvat
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
labavi ,pita narod po raznim portalima,zašto nije radila protugradna obrana,dobrano je sjebalo na mjestima led,kod mene 16 kapi kiše na hvat

E Ajkula, mislim da se labavi pita WBR-orkani bi radili, al se on nepita!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma znam ja da je naš labavi fizikalac ,ali eto žalosno je to što Hrvatska ima proizvođača raketa ,ali država se odnosi prema svemu što je za poljoprivredu kao mačeha,koji je to glupan donio zakon da postoji zakonski rok kada se tuče na led,čim se stvaraju takve gromade lanseri i ostala sredstva bi trebala biti u funkciji i opremljena maksimalno a ne da naš labavi mora raspoređivati ono malo tehnike što dobiju na radarski centar,ja bih prvo sa VBR-om oprao sabor i vladu,za led bi bilo dovoljno i ovo sa čime se radi
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Vrlo neprecizno...RainAlarm , refresha se svakih 15 minuta, javlja nailazak kiše
na 10 km, od vaše točke, naravno nije za prognoze nego trenutne situacije koju prate radari, ali se precizno vide kišni oblaci gdje se nalaze i u kom smjeru idu. http://www.rain-alarm.com/

Ja imam ovu aplikaciju na mobitelu: http://www.wetteronline.de/apps#WetterApp isto se refresha svakih 15 min i prikazuje očekivani smjer oblaka za 1 sat unaprijed. Kod mene je protugradna odradila svoje. Oko pola 7 se lijepo zacrnilo iz smjera Zagreba, tad su počeli pucati, nakon toga palo par kapi kiše i nakon toga krenulo razvedravanje.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ma znam ja da je naš labavi fizikalac ,ali eto žalosno je to što Hrvatska ima proizvođača raketa ,ali država se odnosi prema svemu što je za poljoprivredu kao mačeha,koji je to glupan donio zakon da postoji zakonski rok kada se tuče na led,čim se stvaraju takve gromade lanseri i ostala sredstva bi trebala biti u funkciji i opremljena maksimalno a ne da naš labavi mora raspoređivati ono malo tehnike što dobiju na radarski centar,ja bih prvo sa VBR-om oprao sabor i vladu,za led bi bilo dovoljno i ovo sa čime se radi

Eee.. Ajkula, šta bi ja tek u mojoj, deželi volio uraditi, sve puta tri.
Mislim da bi orkana nestalo, a streljački vod, ma šta vod, bataljon, bi hladio cijevi mokrim krpama.
Plus kupio bi Goli Otok, da ga malo gušće naselim.
Ni Staljin mi nebi bio ravan.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod mene danas oko 18 sati bilo napeto,ali ekipa sa lansir postaje Ravneš odradila posao, labavi sve što je poletjelo je i opalilo u oblacima,uglavnom bilo je malo leda nekih 5-10 minuta kao lješnjak,mislim da ne bude šteta,osim ljudima koji imaju povrće na vani. ,
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I kod mene dobro prošlo - pucalo se i rastjeralo..
Malo silovite kiše, i ubrzo prošlo.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vidio sam članak na fejsu,izgleda da su kod labavog munje napravile sranja,nadam se daj uspio sve isključiti iz struje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:icon_lol:

Pa naravno kad mene vole svi, zašto ne bi i munje.

A sam trčala jučer isključivati struju, a i metalne vila sam bacila iz ruke čim je prvo puta sijevnulo.
A je me ta grmljavina istrenirala......
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Teca Johabica da ti nemaš nekaj željeznog u sebi kad te munje vole ili si železna Ledi hi hi hi:(clap)::biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Možda naša JO samo baterije puni ....

zena-ko-grom.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh