• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Cccc, e moj labavi, ak' je Kladarski breg dobil onak kak ljudi vele bum rekel ovoj međimurki iznad da ti ono, prek cega klatilo visi, sveze na masljin,,,

Idem sad pogledati da vidim el' bus svezan:(think): ili nebudes,,,
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Cccc, e moj labavi, ak' je Kladarski breg dobil onak kak ljudi vele bum rekel ovoj međimurki iznad da ti ono, prek cega klatilo visi, sveze na masljin,,,

Idem sad pogledati da vidim el' bus svezan:(think): ili nebudes,,,
E moj Bobić,kaj si videl,ja tvrdim da neje kak se pripoveda jer smo ja i mađo bili gore,a sad ti reči........
a ovi komentari iznad spadaju u prošlost,od sad samo ozbiljnost i to sa normalnim ljudima........
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Labavi,daj pošalji malo kiše i u naš kraj,suho je ko barut.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
mtd001 nemogu ni sebi pomoći a kamoli tebi,ma doči će kad tad,eto nočas sam radio na radnom mjestu se izlilo 21 litra,a kod mene doma(6 km dalje)cijelih 4,a hebaji ga.....:(wait):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
A kod mene juče popodne oko 17 sati opalo pravo zlato(kiša ko narućena )a susjeni brijeg vinogradi i polja jad i bijeda ostalo od tuče.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
E moj Bobić,kaj si videl,ja tvrdim da neje kak se pripoveda jer smo ja i mađo bili gore,a sad ti reči........
a ovi komentari iznad spadaju u prošlost,od sad samo ozbiljnost i to sa normalnim ljudima........

E moj labavi ubit si i ti i mađo :(happy):
kojekaj bu ti svezano na masljin,,,:(giggle):

neš nikaj pil vkladarskem bregu, pogotovo dok recem da si bas ti bil gore dok je tutnjalo,,,:(giggle):
evo samo za informaciju otislo preko 50% uroda, sve sto je bilo ikoliko otkriveno otislo u vjecita lovista dobro je proslo samo ono gdje je lom,,,
Danas se jos ne vidi pravo stanje stvari ali do sutra bude pocrnilo sve kaj ne misli ostati pa se bude tek onda vidjelo kak stvari stoje,,,

Onaj donji dio do štrike je neostecen al mi tam kod martina naje*asmo al posteno,,,
poslikam sjutra,,,
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Neznam kaj da ti rečem,gore kod nas 2-3 zrna ko riža,na tučomjeru ništa,lsto nam je javil naš čovjek iz Turnašice.......očito si grešen........:icon_confused:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Sutra poslikam da vidis kaj je greota,,,

to da ti se vise ne' dogodilo,,,:(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Videl sam neke slike duhana,iz Vukosavljevice,snaja mi pokazala na mobu,a jbg,taj vrag se bu oporavel al bobe nebuju....a kaj da ti velim,mi smo napravili sve po PS-u no protiv boga nemreš.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice nadam se da je sva aparatura isključena iz struje,pošto nam je poznato da se gromovi i munje vole spuštati oko vašeg kućnog broja.Evo od mene se vidi da dolazi grdo od Međimurja,samo je pitanje kuda bude Bilogora rastjerala oblake
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Današnje najave vremena ,idući tjedan 2 kišna dana,znači sušno i ekstremno ljeto je još na čekanju
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pada lagano,jedino malo temperatura opala,ovu svu kišu sada kukuruz sprema za poslje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Malo opala temperatura, ma malo, danas sam na placu htjela zvati kući da mi se donese zimska bunda, samo sam čekala kada ću ugledati pahulje snijega.
 

Najnoviji postovi

Na vrh