• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
labavi ,ovi nešto trkeljaju o cijelom drugom tjednu da bude probijao rekorde po vručini,su oni ludi,pa kad će više Božić da vidim grtalicu za snijeg,šalji oblak,hladni vjetar,može i kiša,daj što daš
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto preživjela se današnja koma od vremena,svakim danom smo sve bliže Božiću i snijegu:icon_weed::icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kako ko ,ja skoro rikno ,cijeli dan u polju,al podnošljivo bilo,mislim da kije bilo ni 55 C:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ajkula, kaj misliš da sad padne snijeg...al bi se oznojili dok bi ga čistili...:eek::

...inače, već vidim naslove u medijima..."katastrofalna suša uništila ljetinu!"...
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Mozda bude i katastrofalna ali vjerujem da bi mogla biti i nezapamcena:(wasntme):
zamislite sedmi mjesec gotovo cijeli bez kise,,,
to ne pamte niti najstariji,,,:icon_rofl:

zalosno je kud je to novinarstvo otislo,,,
 
E

el pibe

Guest
Pa kaj bi novinari trebali biti mjerilo inteligencije:icon_lol:? Danas je novinar svaka šuša.Kak i meteorolozi njihova uloga je da mi vele kakvo je vrijeme bilo jučer i proteklih dana.Jako korisno ako je netko možda bio u komi ili je prespavao nekoliko dana.Čisto da se informira kaj se događalo.Najbolja prognoza kad se ujutro probudiš lijepo izađeš na balkon i pogledaš van i u nebo.Točnije prognoze nema.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ajkula, nemoj prizivati zimu, ja ju ne volim nikako..
Makar je i vruce, sad je puno ljepse nego u zimi, ne moras misliti sta obuci, nekakve gace i to je to.. :D:
A i lakse je naci metar hlada nego metar drva..
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Večeras malo osvježilo, nije bilo nevremena, osim nekoliko gromova i više crknutih tehničkih naprava, nekoliko litara palo po kvadratu, al bolje išta nego ništa.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A kod mene upeklo.....
Odgodili smo zaštitu plastenika za sutra ujutro iako je bilo u planu danas predvečer. Ali je predugo bilo vruće. Ujutro bi trebalo biti ugodnije, hladnije, oko dvadeset. Pa ako se počne oko pet, bude još dovoljno sviježe.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jel ćeš opet na Krivaju?
Možda i mi odemo do Mure ili Drave sa Ninom.

PS.

Nadam se da će te popikati komarci.
Hehehe.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ivan KC,barem kod tebe ima privatnih šuma,pa drvo ne bi trebao biti problem, johabice ,negdje povrće zakuhava u plasteniku,dali imate kakvo škropljenje odozgo ili je to bez koristi.Kod nas se oko pola 6 digao neki vjetar i taman sam mislio da se bude malo rashladilo ali mahuna ,u štalama je koma,nadam se da krave budu izdržale ovaj pritisak,muhe i sto drugih letećih napasti
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Ovo je planinska rijeka, pa komaraca ni za lijeka,
E sad kolko ih ima oko Mure i Drave, nesmijem ni pomisliti.
Čija li je krv u opasnosti???:icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@Ajkula, kakvo škropljenje, di ćeš to sve imati, mi smo ti mali, skromni proizvođači.
Biljci dati u korijenu dosta vode i neka živi ko i ja - puše, cendra, žali se, trpi - i preživi.
Inače sam već davno primjetila da se biljke rashlađuju same isto ko i ljudi. Za vrijeme najveće vrućine listovi su mokri, skupljaju se na njima kapljice vode i dugo mi nije jasno bilo o čemu se radi. Onda sam skužila da je to sistem rashlađivanja kao i kod čovjeka kada se znoji zbog vručine.Zato treba zalijevati, i prekomjerno u te dane kako bi im voda bila na raspolaganju.

@bosanče, od moje krvi će se najesti, pa ću ja tako napraviti dobro dijelo, a od tvoje se napiti i izazivati sudare u letu, i budeš kriv ako neki pogine i nečija obitelj bude zavijena u crno.
3042853281.gif
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Jest, tvoje kad se napiju, tolko će biti orni na svadju i batinanje, da će se izmedju sebe pomlatiti, hmmm. hej možda je to i dobro djelo:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dobio si "hvala" samo zato jer si me nasmijao, ali sada si na crnoj listi čekanja za dobiti po prstičima. (urgiraš li ulizavanjem i podilaženjem, mogu te pomaknuti za nekoliko mjesta prema vrhu. :icon_razz:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh