• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Ovako je bilo kod mene u roku od 15 min kako je počeo padati.
 

Prilozi

  • 20151121_131410.jpg
    20151121_131410.jpg
    75.8 KB · Pregleda: 110

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša stala, za sada snijega nema.
Oblačno, hladno, ali ne ispod minusa - isto za sada.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Kod mene pada blizu 2 sata,stim da je citav dan kisa padala,ali opet evo vec ga po cesti ima 5 cm,ako ovako nastavi do ujutru je sigurno 20 i + cm
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nevjerojatno, koji dan - sunce grije kroz prozor, u kući je dvadeset tri bez da se termostat pali, a vani nisam još bila, ali veli na radiju da se danas kod mene očekuje visokih 17 stupnjeva.

Predivan je sunčani dan.
Sa jednim oblačkom, ali preživjeti ćemo ga.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Termperatura trenutna plus dva, vlaga 98%.

Ne ja, vani.:icon_wink:

Ali budem se ja za čas ugrijala na za zakuhati i oznojila na sto posto čim se primim posla.:icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Toplo se nadam.
Interesantno je to - dok ima snijega tako se mirno sijedi, čim je lijepo sunčano črvi migolje .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-uuuuu željkič - ti si vidio jednu prekrasnu mladu ženu a ne staru babu kakva sam sada. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
I bolje ti je da me pamtiš onakvu, da se barem ja mogu pamtiti onakva.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh