• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ovaj ima samo wireless senzor, domet mu je 30m. Morao budeš vinograd posaditi uz pušnicu, nema ti druge. Tako da imaš sve u blizini.
 

Prilozi

  • IMG_20220106_092543.jpg
    IMG_20220106_092543.jpg
    66.5 KB · Pregleda: 8

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Sve što vidiš na ekranu, unutarnja temperatura prostora, vanjska temperatura, postotak vlage, vrijeme, da li je sunčano, oblačno, kiša ili snijeg. Datum, sat, mjesec i tlak zraka. Ima još i alarm i sva nešto. Nisam ni ja sve proučio. Točno pokazuje podatke i ja sam zadovoljan.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A fora najviše mi se sviđa alarm, da te probudi kad pada snijeg 🙂
Ali ne kužim ak pokazuje kakvo je vreme, pa to i sam vidiš kakvo je bez stanice, kaj ne? Bilo bi bolje da su naprvili kakvo bude vreme, dal bu oblačno sa postotkom kiše ili snježnih padavima uz tolku naoblaku sunca.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Dali je to cudo tehnike bolje od Biosenzora?
Izrada i primjena biosenzora danas je usmjerena u prvom redu na medicinu i znanost o hrani. Najpoznatiji među njima su tzv. elektronički nos i jezik, koji imaju najširu primjenu. Koliko su oni stvarno precizni, učinkoviti i da li su bolji od bežićne vremenske stanice EMOS, to stvarno neznam.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,764
Daj ti nama sad samo kiše i to što više.
Prošle je godine sve na dvorištu procvalo, došao mraz i sve je nastradalo.
Ne bude valjda opet isto. Doista smo griješni ljudi i priroda nas kažnjava.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
1648471844204.png
Kod nas kiša i snijeg. Pogoršanje već od srijede. Kiša neka pada, ionako je potrebna, samo se nadam da ne bude preveliki minus za vikend i mraza, pa da nam opet voćke ne stradaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Dobro da sam bacil oko na ovu temu, idem malo drva napiliti. Nekak sam se ponadal da bu dost ali nebu :cry:
 

Najnoviji postovi

Na vrh