• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod mene je sada padalo, pa, recimo oko minutu. namocilo cestu i to je to.
ali je i dalje oblacno..

3dnevna:

kutina.png


7dnevna:

kutina_tablica.png


zivi bili pa vidjeli..
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
kod mene ništa, mada stalno na prognozi veli za kišu...
ali opet bolje da nije ništa padalo, nego da bude leda ko prošli tjedan u okolici
granice sa SLO...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Jutros od 5h 45min pa do 6h30min palo 12mm kiše uz dosta grmljavine ali bez jakog vjetra i tuče.Izgleda da dolazi nova tura ,čuje se potmula grmljavina iz smjera Bih
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
konačno malo kiše i kod nas,onako lagana,bez grmljavine i vjetra..
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
rano ujutro je konačno pala malo veća kiša, bez nekih sr... tipa led i sl. hvala Bogu...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kod nas pada već drugi dan,onako lijepo mirno,to i tamo malo zagrmi,došla je 5do 12....:prayer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dodje za sve. moj i susjedovi pasnjaci su se posusili skroz a gledam sad poslije ovih kisa pocinju zeleniti ponovno. je da je dosadna, ali dobro dodje :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
dobro dodje za sve. moj i susjedovi pasnjaci su se posusili skroz a gledam sad poslije ovih kisa pocinju zeleniti ponovno. je da je dosadna, ali dobro dodje :)

da,lijepo je sve živnulo......
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
danas sam barem 3 puta gledao prognozu na meteo-info. niti u 3dnevnoj ni u 7dnevnoj nije bilo predvidjenih padavina. nakon sto je pocela padati kisa, pogledam sada prognozu, kad ono najavljena kisa za sutra, prekosutra, petak i subotu.
to kao da mala djeca tamo rade.. :roll:
 
M

MOCO

Guest
to i mene frustrira, jbt. zar nemogu prognozirati barem za 24 sata sigurno pored sve te tehnike i elektronike!?
 

panther

Član
Tu od
14 Sij 2008
Poruka
43
Ha,ha! A što misliš da kažu da će biti kiše pa da nam ne dođu ovi turisti veliki potrošači.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
to i mene frustrira, jbt. zar nemogu prognozirati barem za 24 sata sigurno pored sve te tehnike i elektronike!?

Sve mi se cini da samo prepisuju prognozu od nekoga pa onda app-ako prode prode.

Evo kisa pada :prayer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nakon najavljivane kise za ovaj ponedjeljak i cetvrtak koje nije bile, sada je prognozirana kisa za iduci ponedjeljak prebacena na cetvrtak..
ajde, barem ce se soja osusiti kako treba. a i kukuruz. ili ono sto je ostalo od njega..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja cekam par kisa da mogu njive orati,,,,,koliko vidim tesko jos da ce biti....okolica zadra
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
večeras Sijerković rekao nema kiše još na vidiku,al smo naj...i,nisu se posijali ljuljevi,silira se sve u 16,neki drugi tjedan kreču u berbu kukuruza u klipu,al budu imali pokvarenog a tak je rodan i jeftin:weedman:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kod nas danas 24°C, ali je puhao hladan vjetar.
U ponedjeljak javljaju neku kišicu, neće bit valjda niš strašno kad sljedeći
tjedan kanim zatvarat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh