• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
cijelo popodne lijepo toplo i sunčano...:mrgreen:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Najavljuje se loše vrijeme do kraja tjedna, temperature od 0 - 10 stupnjeva C..
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
blago tebi kad ne,,,ja jos malo i radi ovi vremenskih neprilika putujem za vrapče :drinkers: psihički me iscrpi

A ne možeš si pomoći, viša sila...:(
Nadam se da nećeš imati štete..:prayer:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A ne možeš si pomoći, viša sila...:(
Nadam se da nećeš imati štete..:prayer:
najgore je proslo,, ovo vidim nece fala bogu biti nesto opasno kod nas,,,sad preko ljeta strahovati od tuče pa opet eto zime i vrti se u krug :weedman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Prije sat vremena (u 6 ujutru) u Bjelovaru temperatura +1C. Nikako ovo nece bit dobro!!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
u pola 7 sam izasao van i krov na sjenici se lagano bijelio :?
nije u zaklonu, na vjetrometini je, ali opet..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Bihać-okolna brda pod snijegom.Jutros 2 stepena iznad nule.
Ko mi još jednom od napušenih naučnika spomene globalno zatopljenje klime objesit ću ga za jaja.

prognoza kaže koš sutra sunčano i opet kiša.kiša kiša
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Prije sat vremena (u 6 ujutru) u Bjelovaru temperatura +1C. Nikako ovo nece bit dobro!!!

Kod mene isto u okolici Zaprešića u pola 6 ujutro +1C :mad:, brrrrrrr.....užas :x
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kod mene u 5 ujutro bilo svega 3 stupnjeva ali nije bilo mraza po krovovima
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene u duši oblačno,jedan forumaš mi je na temi povrtlarstvo opet sarkastično odgovorio,a samo sam mu htjela pomoći.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Kod mene u duši oblačno,jedan forumaš mi je na temi povrtlarstvo opet sarkastično odgovorio,a samo sam mu htjela pomoći.
koji je taj suseda, da mu pošaljemo onog vuka što govori strane jezike.
 
I

ihorzic

Guest
- oblačno sa kišom
- kiša sa hladnočom
- pljuskovi sa povremenim sunčanim razdobljima
- kiša
- hladno sa kišom
- pljuskovi
- ,...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
uh,popodne bilo par kockica leda....
sada ide opet nova runda grmljavine...:twisted:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
JA sam se bojil moro celu kuću izključit iz struje jer grmilo i bila je oluja katastrofa diglo je bilo jabuku iz zemlje i bacilo u kokošinjac ovce pogbjegle iz obora pa sad ih odi tražit po živici no imaju zvonce pa tako tako onda onda bacilo je otpr. 100 crijepova pa čistit dvorište od maminog cvijeća sve u blatu :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Najnoviji postovi

Na vrh