• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene potop u par navrata a nisam napravil lađu mislil sam da je smak svijeta ak tak bu izgledal onda nebu dobro..
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Kod mene potop u par navrata a nisam napravil lađu mislil sam da je smak svijeta ak tak bu izgledal onda nebu dobro..

Tak je i nama na sjevernoj strani Zagreba izgledalo kad smo pogledali nebo na vašoj južnoj strani. Nikad nisam vidio tako crno nebo (osim po noći :D )
Baš smo se i mi šalili da ide smak svijeta :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod nas se kasno popodne izlilo u dva navrata, ali poštenski, sutra idem malo u polja da vidim jel leži gde voda.
Neznam više kakva bude ova godina, mislil sam stalno da bude suša ko i lani, ali sad lagano mjenjam mišljenje, samo da nebude previše vode ko i 2010. god, a opet ko zna, možda još zapeče cjelo ljeto, pa budu dobro došle ove količine vlage zemlji kasnije.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
unazad sat vremena prava pljuščana idila,mogli smo komotno čamce izvadit iz save i stavit ih u njive koliko plivaju... puhao je jak vjetar i bilo je malo leda,ali ništa zabrinjavajuće za razliku od obilne kiše.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
gledam animaciju karte na meteo.hr i vidim da se iz Mađarske nekakva naoblaka približava, moglo bi opet bit sr**a ko i jučer:mad:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
ponovno obilna kiša u posavini

ako niste gledali film 2012 pogledajte ga svakako jer dosadašnje asocijacije ove godine vuku na taj film...strava
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nešto se sprema,pas je dojurio u kuću,srećom,jer sam drijemala a sama sam.Sprema se neko s...e,sve je crno.Zatvorila sam sve plastenike.Čekam šta će biti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prošlo je,malo grmljavine,malo kiše,malo leda.Ništa strašno.Za sada,jer je još mračno iako je nevrijeme otišlo prema Novom Marofu,kako mi se čini.
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
danas bilo malo leda u mojem kraju,ali sva sreća ništa zabrinjavajuće.
kiše svakako da je bilo,to je sad postala učestala pojava,a sada evo i sunca.
vrijeme za poludit...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ko je od Osijeka??šta se tačno tamo desilo???televizija prikazuje poplavu i bujice....kakve su štete na usjevima???
 

Najnoviji postovi

Na vrh