• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Kiša, kišica. pljusak i tako naizmjence, ludilo od vremena, a meni se nespava više :roll:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
opet me kišica omela za spricanje!! vidim drugi tjedan zovu kod mene iznad 35 stupnjeva nece biti dobro :scratch
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas napokon pada kiša i to cjeli dan nije je bilo od jučer ujutro sve sam se več zabrinul
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
a koji se sad pljusak spustio, onaj pravi radnički kad se sa posla ide :vragek:

kod mene popodne ni kapi,pržilo sunce..:D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ovdje u gradu je u dva navrata u vremenu od 15 min. padala tuča veličine lješnjaka
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
sijeva i grmi iz smjera jugozapada,bit će kiše...:evil:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
kod mene je bilo grmljavine toliko da su mi izgorili i adsl i max-tv. grom je opizdio negdje u blizini kuće i napravio je kuršlus u okolici. bilo je malo kiše.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
u bote to je bilo gadno kod mene nema ni kapi ni kapi a veliju da ti trebalo malo zapadat sunce bu opržilo joj
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
I do kraja iduceg tjedna najavljuju svaki dan ovako. Pravo vrijeme za zetvu!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
da mi danas žanjemo nećeju bit veliki prinosi jer je sve skorom sve povaljalo od tuče i vjetra bila je to katastrofa
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Fali kise poceli su se listovi siljit na kukuruzima i skupljat stabljike od manjka vlage!
 
I

ihorzic

Guest
kod mene je dobro - taman
bojim se danas javili karlovačka i sisačka - jače nevreme
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
izgleda da bi moglo bit najavljivanog nevremena na području KA županije, idu crni oblaci od Slovenije. Nadam se samo da neće bit opet tuče i sl. sr**nja
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Fali kise poceli su se listovi siljit na kukuruzima i skupljat stabljike od manjka vlage!

bil pomoglo zalivanje.Una mi teče tik pored njive sa kuruzima a imam tomosovu pumpu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh