• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
što se tiče onih ispred kuča,nisu više tamo,sad sjede na terasama kafiča,parkiraju zvijeri(ljeti harli dejvidsone ili razne kupe-e a zimi terence,ne čitaju večernji uz kavu već tipkaju po tabletima........imaju hrvatsku

A nebih se slozio s tobom ipak je njih najvise po zatvorima ili zenama donose novine u zatvor da ne ispadnu iz grifa,,,
al ima i tih koje spominjes, obicno za blagdane ili kad se neki preseli na onaj svijet,,,

Usput ako je tocna informacija samo se njih cetver izjasnilo kao romi ovo sve ostalo hrvatine,,,
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Reci brzo @labavi, kad će sunce granuti?

čim se raziđu oblaci kolegice:icon_twisted:

A nebih se slozio s tobom ipak je njih najvise po zatvorima ili zenama donose novine u zatvor da ne ispadnu iz grifa,,,
al ima i tih koje spominjes, obicno za blagdane ili kad se neki preseli na onaj svijet,,,

Usput ako je tocna informacija samo se njih cetver izjasnilo kao romi ovo sve ostalo hrvatine,,,

ma koje crne blagdane,pa pogledaj čošak poslovnog preko puta cirkve,tam ih ima vani i dok je -5.........ostali unutra..........a najdraži su mi ipak oni kaj čekaju čoporativno iza pošte.......:icon_oak:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@labavi, olabavili oblaci, evo se sunašce naviruje!!!

Koji si ti prognostičar, ja se tebi divim!
Ajd mi reci, oće li mi se nešt lijepoga dogoditi danas.:cool2:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
@labavi, olabavili oblaci, evo se sunašce naviruje!!!

Koji si ti prognostičar, ja se tebi divim!
Ajd mi reci, oće li mi se nešt lijepoga dogoditi danas.:cool2:

za tebe neču prognozirat da ti nekaj ne zacopram,znaš kak me ide karta u zadnje vrijeme,a kad smo kod poštara......danas donio obavjest iz fine o blokadi računa......naravno da će to bit kratkog vijeka jer dug je mali a poticaji,nadam se blizu.......:confused:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Neko čudno vrijeme kod mene - ujutro ja bila puna entuzijazma - i granulo sunce. I tako ja radila, pa mi počela leđa nešt štekati, pa se ja namrgodila - i vidi ovo - nestade sunca. Koji sam bedak, jel - kaj bi me bilo koštalo da sam ostala i dalje nasmiješena.....sad ne bih morala paliti termostat i trošiti plin.:mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako je zima----a sinoć sam išla provjeriti u plastenik,bila je sasvim podnošljiva noć. Brrrrrrr,smrzla se budem......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaj,pa išla sam u majci i uopće mi nije bilo zima, a prošla već deseta ura.
A sad je mraz ko konjetomu sunce vara - malo se ,malecko naviri,pa opet ništa - a vidi,deveta je ura a mraz još ko i pred uru dok sam ustala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovo bijelo gov*o pada,srednje jako,ali pada i pada,koja luda zima,strijela božja maznula Kineze i Amere,oni su krivi za zblesiranu klimu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,608
Kako je zima----a sinoć sam išla provjeriti u plastenik,bila je sasvim podnošljiva noć. Brrrrrrr,smrzla se budem......

Pa daj odvrni taj termostat na 24 pa ti neće biti zima :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ljudi vako - bude i slijedeća godina loša. Prvo je većina zemljicu izmučila oranjem po blatu, ona je sada zgnječena, mokra,zbita, i neće se ništa u nekim normalnim terminima moći posijati - da ne misli netko da to nije tako,evo ću reći da ja u plasteniku,gdje nije palo kapi vode sa neba ne mogu mogu napraviti zemlju jer je toliko vlažna i hladna da moram čekati bar tjedan dana nakon oranja da se malo prosuši kako bi sa roto mogla na nju.Osim toga, temperatura joj pada,čim je dublje, to je hladnija i pala je sa početnih dvanaest već ispod deset stupnjeva, i još pada. Podzemna se vlaga diže, a kiše će je još samo više podići. A kada se u gornji sloj prosuši,teški će traktori za vrijeme pripreme sabiti ono gnjecavo i mokro ispod i napraviti dodati problem - nit će površinska vlaga moći dolje, niti podzemna gore ako nastupi sušno razdoblje. Imati ćemo još jednu gladnu godinu.



@emtedejac, ja sam štedljiva - 22 je kod mene, ali da je i 28, ako vani nema sunca meni hladno u duši.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Dali je netko vidio sunce ovih dana, gdje se krije? Već sam zaboravio kako izgleda :frown:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kako ne !? Eto, mene je danas ujutro probudilo ... Al je kratko trajalo :(
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,556
zašto se oblaci zovu oblaci?
zar nisu na nebu?
...nek se onda odsad zovu neblaci!

još mi je čudno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh