• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša je stala,ali je tmurno i sumorno.
Sezona grijanja je počela i mislim da neće više prestati do proljeća.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Nemre ni bit dobro, koja je kišurina pala. Mi opet na otoku...
Kupa kod nas

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do mene voda ne može ali na ulazu iz susjednog sela je bilo malo kritično,ali moja mala amfibija to prolazi sa laganim gasom, ,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nitko me ne može uvjeriti da je sinoćnja grmljavina bila produkt prirodne pojave,cijeli prošli tjedan su se mogli vidjeti mnogi avioni na nebu u kasno popodnevnim satima,nemoguće da u 16:30 ,17 aviona u istom trenu prevozi putnike,ista takva situacija je i u jutro oko 5:15,:confused::confused::mad::mad::mad::mad:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
pa nemam pojma, al ima dana kad možeš vidjeti i po stotinjak tragova mlažnjaka...bar je tak kod mene...
vrag zna koliko ustvari aviona preleti iznad Hrvatske u 24 sata...
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
U srpnju je oboren rekord u broju letova 2520 u 24 sata, od toga 1978 preleta http://www.jutarnji.hr/u-subotu-zabiljezen-rekord--2-520-zrakoplova-iznad-hrvatske/1209337/ a ako vas baš zanima koji avio leti iznad vaše glave i kuda leti to se lako provjeri ovdje http://www.flightradars.eu/en_flightradar24.html Ima više tih stranica, al meni ova najdraža, probajte provjeravat i iznenadit ćete se, 100 % točno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ako je vjerovati divljim guskama sutrašnja Sv. Kata ne bude donijela snijega,danas je veliko jato divljih gusaka odletjelo prema sjeveru
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta to znači?
Preko mene je neki dan letjelo veliko jato,ali ja znam samo di je istok i zapad,jer gledam svako jutro gdje izlazi sunce,i meni se čini da su letjele prema zapadu.:icon_eyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj johabice,pa definitivno da se još ne nadamo velikom minusu u zraku,jer to su ipak pametne životinje,nije to onaj Američki dlakavac što gleda svoju sjenu,kod mene je jednostavno,istok mi je prem našem prijatewlju iz Pitomaće a dalje se snađem,koji crni kompas,divljina i priroda je zakon
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa je, i ja se uvijek snađem - na svakoj raskrsnici kada neznam gdje sam idem lijevo jer sam lijevak, i uvijek nekamo dođem. A kada uđem u šumu uvijek idem ravno i izađem u brazilskoj prašumi.:icon_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajojjjjjj, tmurno, vlažno, rijetki snijeg sitno sipi, ništa mi se neda, sve mokro, blatnjavo, vodeno, jedan čisto grdi dan, depresivan, mračan, za prespavati.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
joj johabice,pa definitivno da se još ne nadamo velikom minusu u zraku,jer to su ipak pametne životinje,nije to onaj Američki dlakavac što gleda svoju sjenu,kod mene je jednostavno,istok mi je prem našem prijatewlju iz Pitomaće a dalje se snađem,koji crni kompas,divljina i priroda je zakon

a jesi pismen nisam ti ja "prijatewlj",nego prijatelj,i PitomaČa,a ne PitomaĆa:icon_weed::drink::icon_pai:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj,ja sam iz materinjeg jezika uvijek navlačio 2,a jesu ovi stari ljudi picajzle,joj,joj,labavi01,znaš ti kako se tvoj kraj zove u našem šoru,ali ne smijemo javno da nas oni ispred kuća ne tuže.Evo prekrasno vrijeme,blato svuda oko nas,pa kad će više to ljeto i sunceeeeeeeeeeeee:cool::cool::cool:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ajoj,ja sam iz materinjeg jezika uvijek navlačio 2,a jesu ovi stari ljudi picajzle,joj,joj,labavi01,znaš ti kako se tvoj kraj zove u našem šoru,ali ne smijemo javno da nas oni ispred kuća ne tuže.Evo prekrasno vrijeme,blato svuda oko nas,pa kad će više to ljeto i sunceeeeeeeeeeeee:cool::cool::cool:

prvo deda ti star,za vrijeme pitaj divlje guske a ne mene,a ljeto bi moglo ,nisam siguran,al u kolovozu.......živ ti meni prijatelju.......malo šale ne škodi ,jel tako:icon_lol:
što se tiče onih ispred kuča,nisu više tamo,sad sjede na terasama kafiča,parkiraju zvijeri(ljeti harli dejvidsone ili razne kupe-e a zimi terence,ne čitaju večernji uz kavu već tipkaju po tabletima........imaju hrvatsku
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništa od sunca, ništa.....
Ja iz pravopisa i gramatike uvijek čiste petice imala, ali su me ovi forumi svu iskvarili.:icon_lol:
 
Na vrh