• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kako nam je johabici krenulo,budemo joj morali uz nik dodati gromovnik,to je baš nezgodno sa tim munjama,ali bude sve ok,još malo i bude ona opet ON LINE,nego kad smo kod vremena,danas bio prekrasan i sunčan dan i onda mi forumaš đuro strašni poslao lagani pljusak oko 18 i 30 ,direkt preko Bilogore ,joj đuro dabogda ti sav duhan bio prva klasa i prija ti stala na kurje oko:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša,kiša,kiša....od sinoć,tam negdje oko pol jedanaest počela padati,pa sve do jutra.Malo na uru,uru i pol stala,a sada će opet svaki čas početi.Prestrašno_Oblačno,tmurno,depresivno,baš ko u mojoj duši.Koji sam ja meteoropat........
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa zar mi ije bilo dosta?

I nakon svega,nakon onih jedno dva tjedna što me ubili gromovi,e,nakon što je neko vrijeme bilo konačo sve ok - pali Windwvsi.I još nešto se nakalemilo_Onda sam bila čisto ravnodušna,opet sam četiri dana bila bez neta - ali to niste primjetili,jel,postalo je već normalno da johabice nema.......Ali,ima u tome što su pali i nešto dobroga.Sada imam Hr Windovwse,ali jebajga,sada mi više Hr netrebaju.Konačno mi je sve sjelo na engliš iako engliš beknut neznam.I tako ja kada sam prvi puta na kroatiš jutubič lijepila gledam ko telac što to piše i na kaj ja to sada moram kliknuti.Nisam znala,materemi,ne od prve.Kak sam taj trenutak žalila za engliš verzijom.....:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I opet kiiiiišaaaaa.....ovo je već ko horor.Nema u polje slijedećih tjedan dana.
E,nakon ove kiše više nikome neće pasti na pamet krumpire davati u bescjenje.Sada budu lijepo u svakoj depresiji istrunuli,a nema u našem kraju zemljice koja nema bar jednu depresiju.Ovo vrijeme je nemoguće.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Ja sam jutros već dvije cisterne od po 3000 l izvezao iz dvorišta jer je sve pod vodom, i treća je započeta i još pada.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Pa zar mi ije bilo dosta?

I nakon svega,nakon onih jedno dva tjedna što me ubili gromovi,e,nakon što je neko vrijeme bilo konačo sve ok - pali Windwvsi.I još nešto se nakalemilo_Onda sam bila čisto ravnodušna,opet sam četiri dana bila bez neta - ali to niste primjetili,jel,postalo je već normalno da johabice nema.......Ali,ima u tome što su pali i nešto dobroga.Sada imam Hr Windovwse,ali jebajga,sada mi više Hr netrebaju.Konačno mi je sve sjelo na engliš iako engliš beknut neznam.I tako ja kada sam prvi puta na kroatiš jutubič lijepila gledam ko telac što to piše i na kaj ja to sada moram kliknuti.Nisam znala,materemi,ne od prve.Kak sam taj trenutak žalila za engliš verzijom.....:icon_razz:

Je' teta Jo, treba izbjegavati stranice na kojima se gledaju mladi, misicavi decki sa velikim mestrijama i nebudu windowsi vise padali,,,

A jezik lako promjenis preko kontrol panela iliti upravljacke ploce / regija i jezik,,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je' teta Jo, treba izbjegavati stranice na kojima se gledaju mladi, misicavi decki sa velikim mestrijama
i nebudu windowsi vise padali,,,

A jezik lako promjenis preko kontrol panela iliti upravljacke ploce / regija i jezik,,,


Pa kaj si ti ponorel?????????? Je da je teta Jo teta,al je oči još služe.....ma spoticali se Windovsi i padali na koljena svaki drugi dan.....:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Kaj ti misliš da ja nisam saznala za prijevod? Već nakon dvije godine lunjanja netom sam se ja opasno približila informacijama što i kako nešto napraviti.......:cool2::icon_lol:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Vrijeme kod mene je katastrofa, pada dan i noć, podzemne vode rastu 3 cm na sat, od jučer 60 cm. Sve mi sliči na prošlogodišnji Uskrs. A o poljima bolje da ne govorim, sve pliva.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Kod mene kiša pada već drugi dan.... da ne pričam da mi je ostalo oko 4 rali sijena za pokositi, ali ako se imalo osuši zemlja, budem to izmalčirao. Ovo je katastrofa kakvo je vrijeme, samo se bojim da 10 i 11 mjesec ne budu ovakvi kad se kukuruz bude trebao brati i jesenska sjetva odvijati.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kišo moja najdraža...jest da si mi upropastila svu muku ove godine....ali sutra padaj kao da se spremaš za opči potop..... plllliiiiiiiiiizzzzzzzzz
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jučer u selu do mome oborinske vode poplavile dio ulice prema gradu.Jučer i dansa se u drugome izlio kanal koji nikada do sada nije.Svaka kuća u mome selu koja ima malo dublji podrum puna je vode.Ljudi ispumpavaju svakodnevno.Susjed do mene ima vode koja je za neplivače pogubna.Meni - nemam betobirani pod,nabita je ilovača - već posvuda mokre fleke koje su polako počele suziti.A samo sam metar ispod razine tla sa podrumom.To je zapravo sreća,jer bi,da je samo malo više,sada podrum već naveliko plivao.A moje selo je dvasedetak km udaljeno i od Mure i od Drave.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije problem bosanče,nije - sam si se malo skockal - ja sam ti mimozica......:icon_eyes::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,628
za sljedeću sjetvenu sezonu bum si prikupil par vreća RIŽE...:mur:
ošlo sve u tri piiiiii..............:icon_toilet:
 

Najnoviji postovi

Na vrh