• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Trenutno sam došao iz polja i vani je baš lijep i sunčan dan,ono da krepneš bez tekučine:drink::drink:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Evo jedan zanimljivi video o obrani od tuče, tjs. dokaz o njezinoj djelotvornosti iako mnogi lobiji ( osiguravajuća društva ) tvrde suprotno [YT]http://www.youtube.com/watch?v=x5_Kmj83TbA[/YT]
i na drugom video je vidljivo očito slabljenje oblaka nakon što su ga se počelo gađat
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=J20oCdmA5bk[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo opet smola,poslali nam Mađari opet kišu i grmljavinu a taman sam popodne prigrnuo slamu:fiery::fiery::fiery:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Slikano u nedjelju 13.7.

34681818510348916381.jpg
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jaaaahhhhoooooooooooooo! Kune padaju sa neba........ lijepa lagana kiša, onako nježno pada a učinkovito......... danas posadio karfiol, koji je ionako prerizičan obzirom da je kasnija sorta...i sada lijepo kišica zaljeva da netreba ujutro....... odlično!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jaaahaaaaaooo......i ja nešt dobila s neba.....još u petak.Jednu lijepu plamenu iskru,ma jedno dvadesetak centimetara visoku,pola metra od mene,malo iznad visine očiju,taman onako da je lijepo vidim,išlo jedno cik ko kad pregori žarulja,krepa komp,max tv,telefon - a ja i dalje držim u ruci miša i razmišljam kakva krasna svijetlost to bila - više me je podsjećala onako na neki uskličnik.Danas mi popravili tekomci sve i veli dečko - a ste imali sreće.Ma koja sreća,mislim ja - neće mene tamo gore,imali su već jedno pet puta prilike primiti me u raj pa ništa.Znaju oni da sam ja teška zločka,nebudem ja tako brzo dobila pristupnicu.:icon_razz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,664
Zato ja kažem kad počne grmjeti sve gašaj i ištekavat iz struje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice, ta vremenska nepogoda opet imala svoj financijski danak,ma fučkaš ti pozivnicu za raj i pakao,bolje je ovdje među smrtnicima,evo kod nas je baš bio danas lijep i sunčan dan,kiše ni navidiku:cool::cool:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,664
Blago tebi,kod mene padala u nekoliko navrata,iz svakog oblačka je pišalo.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Bome vec stvarno dojadila ta kisa..
Ajd reko sijeno je prestarilo, barem budemo otavu na vrijeme osusili, evo i ona vec prestarila, onda vele, ne hranite krave s kvalitetnom hranom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh