• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,665
Johabice,to ti ona fina janjetina ide van,drugi puta manje jesti....:icon_wink:
kod mene puše bura cijeli dan,čak sam sada priložio u centralno,malo je ugodnije.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I ne samo janjetina - prigrizli smo mi nešto sitno i na Krku,a i polizali i popili......

Ljudi moji - bude teška godina - više gladna nego sita ako se ovako nastavi.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha kod mene danas popodne i sunce sjalo,kanali su svi puni vode,hladno ,uglavnom peć se još ne gasi
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Aha kod mene danas popodne i sunce sjalo,kanali su svi puni vode,hladno ,uglavnom peć se još ne gasi

dođi vidi kod mene, a jel si gledo dnevnike,šta misliš ko je izmjerio onu silnu kišurinu na Bilogori:icon_anal:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Đuro,daj već jednom napravi neku lijepu sunčanu prognozu ili te budemo prebili ko žutog mačka.Sada si već stvarno prevršio svaku mjeru sa tim kišurinama i hladnim vjetrom.
Ajmo,toplinu na sunce,sunce ti tvoje,nemoj da ti nagazim nožne prste.:fiery::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dođi vidi kod mene, a jel si gledo dnevnike,šta misliš ko je izmjerio onu silnu kišurinu na Bilogori:icon_anal:

ma imam ti ja doma dobru mjeru za kišu,preko noći napadalo pola građevinskih kolica vode,to je i više nego zabrinjavajuće,ali evo danas je već sunce i sutra sam u polju,živio moj brijeg:icon_pidu::icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro Đuro.pa dokle više ovo sranje od vremena,ajde baci neko sunce u dugoročnu prognozu:icon_pray::icon_pray:
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
:(blush): Baš mi godi ova lagana kiša, za spavanje dušu dala. Ja uštedim par rakija, a životinje jedan obrok - prespavamo doručak
 

durozetor

Član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
64
ljudi moji što će to biti vrijeme je ludo neda se u polje saditi , pšenicu hvata hrđa, ječam polegnuo od vjetra a šumarija neda linije za izradu drva .bogami bit će gladna godina
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Mi se već dva dana borimo sa vodom,rijeka sloboština se izlila u okučanima,jutros smo do pola 5 dežurali i vodu ispumpavali iz podruma i garaža kod ujaka...katastrofaaaa
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo konačno nakon nekoliko dana jutros ovo, ,:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ovako - sjedim u dnevnom boravku i drhtim - pokrita sam dekom.Sad,mogla bih uključiti termostat na dvadeset dva -tri.ali neću.Neću ne zbog štednje,nego neću iz inata.Pa pobogu,prvog šestog,prvog šestog tko je vidio kuću grijati,uključivati centralno grijane.Pa u to vrijeme se sijeno suši i zijevamo od vručine.E bogami,smrznuti ću se danas ko siga ali grijanje uključiti NEĆU!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,ona još jednu jednu deku na sebe i johabija da grije noge
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A to će mi sada grijati noge,a?I sve ostalo?Ovo je već sve smotano - najprije sam se znojila u pasteniku - sve se slijevalo po meni,nisu to bile kapi znoja,potoci su to bili,a sada kiša - pada,nepada,pada,nepada.....a ja se stisla ko na jutarnjem mrazu - jednem nešt toplo ali ne pomaže....

Imam neki osjećaj @ajkula da sam ti zaboravila odgovoriti na pp od pred neko vrijeme - ako jesam - sory,nije bilo namjerno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh