• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
Bome se i kod mene dobro ispadala kisa ovih dva dana.. Grabe ispred kuca pune vode da nemogu mostovi premagati.. Jucer ispumpao septicku i danas ju voda preplavila i naravno opet je puna..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Pa bilo bi im daleko jeftinije da urede kanale i nasipe i sve to što treba, nego svake godine ista priča.
Je da pa onda nebi bilo para za SAFARIJE i kojekakova druga putovanja:icon_super:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha,jutros kod nas lagani mraz,evo palo i malo kiše,hladno,još nema naznake za gašenjem peći,sve u svemu priroda je prevrtljiva
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Već pola sata lije kiša ko iz kabla, taman će lijepo natopiti zemlju za sjetvu kukuruza idući tjedan.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
U mojoj blizini oko podneva protutnjalo nevrijeme sa tučom, srećom kod mene samo kiša.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene krajnje oblačno,a ako se moje zlato za pet minuta ne probudi i krene samnom salatu rezati bura bude takva de se bude sve valjalo i savjalo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Krivo.Kod nas još nikada nije pljuštalo,a grmi povremeno već trideset sedam godina.Puše,kovitla se,ali ne pljušti.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvi,ili grmi i sijeva ili ugodno i sunčano....... a istini za volju,i ta grmljavina je samo rijetka i kratka prolazna nepogoda......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Kod mene je tako lijepa vedrina da bude ujutro sigurno mraz.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Izgleda da bu i ovu zimu kao i lani.
Zeleni Božič, a bijeli uskrs :(shake)::(shake):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene sada vedro - sunce sije,a hladno - bude ujutro valjda mraza.To bude loše.


@mursanic,e,baš to - gromobran na mjestu,uzemljen po propisu,i sve ok - nema bure koja naštetiti može......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E @farmervg,meni u plasteniku toplo - čak moram prozore otvoriti.Da mi vidiš paradajziče - krasni su,hihi....i krumpiri - uh,što bih ti sada uvalila tanjur pirea sa mlijekom i kiselim vrhnjem........:biggrin:

@bhorv,koju si mi ti sada idilu prikazao - nemoj da me nostalgija za djetinjstvom ne lupi. Hm, ustvari i ne može - ja zapravo nikada nisam niti odrasla - pa vidi me kakva sam......hihihić - ko kuća velik......:biggrin:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
E mene snjeg više nemre z,,,,,t od sad sadim samo Alpsko sjeme ,,samo da malo zapadne snjeg ,jer to je ona koruza kaj se snegom osipava,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh