• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
imao intervenciju sa motorkom,pala agacija preko ceste,srećom pa nije bilo nikoga...
od sada su mi motorka i lopata obavezna zimska oprema.....:icon_thumright:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ja sam čistio jučer navečer, a danas sam ujutro krenuo od 6 prvo doma dvorište i ispred kuće cjelo raskrižje, pa zatim uslužno do 13h, zaradio sam čistih 400 kn :)
565 i ona moja sklepana grtalica, imao sam i jedno varenje danas...heheh
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
samo da se ne ostvare prognoze da stiže i k nama sutra ali ako je vjerovat onoj staroj narodnoj igra medo kod komšije doći če i kodmene tako da se možemo nadati samo lošem vremenu ovaj vikend:icon_madu::icon_fU:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ma koliko pratim ove EU prognoze, čini mi se da nas je več za sad mimoišla glavna fronta, jučer je bilo prikazano obilan snijeg, danas več puno manje, jedino ako se noćas nešto ne preokrene, ako nas stigne kakva fronta, možda ova od naših komšija :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Od snijega ni pahuljice,samo prokleti led....:icon_twisted:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša - navečer bude veselo - dok se smrzne - onda malo snijega na to,i imam šanse opet strgati ligamente.:fiery:

danas ne izlazim iz kuće - ako nisam do sada,nemoram niti sada.:fiery:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Danas na potezu od okolice Bjelovara, prema Koprivnici pa sve do okolice Ludbrega je padala lagana kišica, ali izuzetno blatnjava, sve neke žute kapljice, dosta debele, auto mi je prljav koda je neko pijeska posipal po njemu pa namočio s vodom, nisam to još nikad do sad vidio, a u nedelju sam ga detaljno opral!
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Tako i kod mene isto neka blatnjava kiša padala, nisam nikad do sad to vidio ni doživio.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Mladi ste još dečki, bilo je toga..a i žaba koje padaju...a zamislite kak moj izgleda,,crna boja je najgora boja auta za nečistoću..
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Upravo to kaže kolega da jugo donijelo saharski pjesak i da to nije baš tako rijetka pojava, iako se ja ne sjećam da sam je doživio u svojih 26 godina:(happy):
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
I kod nas sinoć oko 10 je bilo "blatne" kiše. Nije to prvi puta, bilo je toga već dosta puta.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
taman bio lijepo opran auto prekjučer i jučer išli u Đurđevac i dok smo došli doma lijepo smo se iznenadili kakav je sav blatan bio,a još se to pogotovo lijepo vidi na crnom autu..
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Ljudi sve je to dobro a šta mislite kako je ovima u sisačko moslavačkoj županiji...svake godine im se dešava isto a slivne vode se redovito naplaćuju i narod svake godine trpi ogromnu štetu...to je katastrofa i za ljude i životinje,a bogami i za polja i njive
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
nije ni vladu ni slivne vode puno briga za ljude tak i tak je to stoka sitnog zuba pa nije važno što im se dešava ista stvar svake godine:mad::
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Pa bilo bi im daleko jeftinije da urede kanale i nasipe i sve to što treba, nego svake godine ista priča.
 
Na vrh