• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
yr.no, upišete mjesto i sve vidite, ja pratim redovito i jako sam zadovoljan s prognozom, uglavnom pogode u sat.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da samo znaš @ajkula u kakvom sam prekršaju-po svim EU standardima-zagađujem okoliš,podzemne vode,zakon o komunalnom redu,komunalne propise - ak primjetiš da me nema na forumu onda budeš znal da sam u zatvoru,jer ja kaznu platiti neću,a to je parcela koje sam ja većinski vlasnik (u odnosu na muža-ja naslijedila tristo čhv,a tisuću dvijesto ostalih mi otkupili od očeve braće- i sada smo ko INA - ja sam MOL,a muž je država Hrvatska,samo što sada neću ja drmati upravljanjem nego bum odsjedila u buksi ak bude treba.:(hi)::(hi)::(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo me pred pol ure nazval komunalac-veli-ma reko on o-ho-ho toga.Sve sam mu ja fino objasnila i dogovorili smo se,tak da nebudem kroz rešetke nebo gledala.
Brzi su za nepovjerovati.
Kišica sitna stala,nepada više,neznam kakvo je vrijeme vani-nisam bila,ovdi u sobi je toplo, termostat na dvaestitri,radio svira-Doris pjeva-Pod sretnom zvijezdom rođena......dok munje vani sjevaju.......na tvome toplom ramenu......tako je dobro da si tu po ovom lošem vremenu.....otplesali ja i muž dvije prije toga,on ošo, ja ostala.....tako je dobro.....,jel?????:icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
A kod mene je Mrežnica po drugi puta u 10 dana utekla iz korita.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sada sam provirio van,može proći ona pjesma KAO VJETRI SJEVERNI,nadam se da još bude iznenađenja u obliku lijepog vremena idućih dana
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo par slika izlijane Kupe na cesti Donja Kupčina-Šišljavic isli s vucnom po auto koji je bio zaglavio u vodi!!



 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Hmmm, to sam znal tu gazit s 560. Koliko je ima na casti, vidim da se mjeri
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je bilo ponedjeljak i na visoj strani ceste izmijereno 34cm vode!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
To je bilo ponedjeljak i na visoj strani ceste izmijereno 34cm vode!!
Trebali gazit u Nedjelju :) Meni su jednom prednji kotači na 560 bili u vodi...
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Opet su fulali prognozu ,rekli su za snjeg nema šanse a tu na forumu tak ljepo snježi da milina..SRETAN BOŽIĆ SVIMA
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
malo prognoze od babe mrakače,evo sad večeras leti druga tura divljih gusaka prema sjeveru,johabice kada ih vidiš javiš,drugi čudni znak za ovu prognozu je ,naš mačak žućo cijeli dan izjavljuje ljubav prema jednoj crno bijeloj mački:icon_weed::icon_weed::icon_weed:,i životinje su pobrkale kompase
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moja Nina se linja ko da je usred ljeta.....jel to normalno?

Danas bilo toplo za u jednoj majci vani biti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kad če više taj snjeg?
sanjkanje, kobase, šoekac i lukac, klet .......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
baš je bilo lijepo prije nekih 10-tak dana,ono inje je izgledalo ko da je pao snijeg,a od ovog sada vremena samo možeš boleštinu očekivati...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kakav prekrasan dan!!!!!
Sunašce toplo grije kroz prozor! Ko da je proljeće stiglo!!!!!

Idem u podrum - još tri dana posla,a onda budem radila drugo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh