• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ma kod mene svaki dan prolom oblaka,,,ujutro oko 4 sata,,zlijalo se ko skabla,,,ovi 4 dana sigurno palo cuda oborina,,evo naso podatak,,,...................Križevci rekorder u Hrvatskoj po oborinama zadnjih nekoliko dana - palo je čak 90.1 litra oborina po četvornom metru! Drugi je Zagreb Maksimir, gdje je izmjereno 80.6 litara oborina po četvornom metru,,
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene padalo sinoć,sijevalo,i sada popodne padalo,ali pomoći više ničemu neće. Jedino ako se namoči za vađenje krumpira tako da strojevi mogu ući na njive. Još toliko da padne,ne bi bilo previše.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene je dosta ispadalo se proteklih dana nije jako mokro taman!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
večeras se oko pola osam spustio prolom oblaka,nekih 20 minuta,grmljavina ,sve lagano otišlo prema Virovci,sada je mirno bez padanja:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oblačno i hladno.Kiše napadalo dosta,u polje se ne može,vidjeti ćemo za subotu,ali ja u subotu ne bih,išla bih u Sveti Križ na proštenje,e,nisam bila već dugo godina...
Moram muža nagovoriti,mi smo ko sijamski blizanci,kuda on,tamo ja,ili obrnuto?,ma nema veze,na isto nam dojde.Jedino u krčmetinu ode sam :mad::.:icon_razz::icon_razz:
 
B

bosniahos

Guest
Dal to jednog od vas dvoje muči ljubomora ili sumnja il jest takova ovinost jednog o drugom.Nije zajebancija ili provokacija,imam takav slučaj pa me zanima.Pita bi i drugog nekog ali kad si tako napisala pitam tebe Johabica.Hvala.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma baš ništa od toga.Ja već stara,pa me ionak nitko ne bi htel,a i on isto tako,-dakle,ljubomora otpada.Samim tim i sumnja.Nije niti ovisnost-evo,ja nikakvih poroka nemam-ne pijem,ne pušim,kartati znam.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

A sada ozbiljno-stvar navike.Ajd,nije to doslovno da se nikuda ne ide nasamo.Idemo i ja i on.Ali većinom idemo zajedno-u posjete,nešto obavljati u gradu,jedino izlazaka nasamo nema.Može on preko tjedna do kafiča,ali vikendom navečer ne.
Zapravo se radi o tome da je on nakon sedam godina zaposlenja ostao samnom na poljoprivredi,i otada provodimo sve vrijeme zajedno.To mogu razumjeti samo čisti poljoprivrednici-supružnici su nekako jače vezani u takvim situacijama,sve se vrijeme-i u poslu i slobodno-provodi zajedno.To je valjda to.:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pada,pada,pada,pada,pada......Kiša.Temperatura. Hladno je i mokro. Noću,danju.

Otvorili smo sezonu grijanja.Danas u podne.Jer sam se prijepodne smrzla ko siga.Ne bu išlo bez uključenog termostata.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas pada vec tri dana skoro neprekidno. dosad bilo suvo nije se moglo ni uzorati a sad necemo uci skoro u njivu i bastu koliko je nakislo.a i zahladilo bome , valja se zeni malo primicati radi grejanja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sunašca.Provirilo zaista pošteno_Odmah mi u duši neka toplina.
Još dvadeset devet dana.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sitna kiša sitno sipi.Padaj kišo,padaj jače,zemljica te željno očekuje.:icon_kidra:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Večeras oko 18,sati katastrofa od vjetra sa nekom sitnom kišom,dobro što je noć pa se ne vidi što je vjetar raznosio,evo trenutno pada kiša,onak lagana jesenska,johabice dali su plastenici izdržali,jer ova nepodopština došla tamo od tvoje strane
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
došlo je sigurno i tam,jer sam ja bil nedaleko od Čakovca,pa sam se namočil ko miš hehe ,vjetar je puhal ko lud..ahh katastrofa
 

Najnoviji postovi

Na vrh