• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sat vremena sijevalo,puhalo,grmilo,cijelih 5 minuta padala kiša,evo sad se sve smirilo,sove lete u niskom letu a ima i nekih letećih objekata na nebu,sve u svemu,samo pokupilo prašinu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Po tamnim kutovima foruma kruži fotka sa kojom je johabica došla kod frizerke kao uzorak frizure, jer želi postati hit na ringišpilu za koji dan.....

I bez frizure budem ja hit na ringlišpilu,kaj da reknem-kad sam zadnij put se vozila,deli su svu djecu ja jednu stranu,a mene na drugu.Valjda kaj se ringlišpil nebi prevrnul.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Kiša padala jučer predvečer i po noći.Lijepo se namočilo,sada bude drač rasel ko da ga vragovi gone po mome zeluj koj još nismo stigli počupati.Budemo u petak.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Snimke nisu moje, ali evo malo da se dobije dojam kak smo bavili :(whew):


Ovako je bilo krajem srpnja, otkrilo mi, rastrhalo najlone i malo povijalo :(happy): sve plastenike (1500 m2)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EEZ3tygj7Xk[/YT]

i

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gPuaJuhbA8w[/YT]


A ovo je bilo jučer oko 19 sati, strašan vjetar i kiša s sitnom tučom. Raskrilo mi 1 plastenik, a ostalih 8 dobro rasklimalo. Nagnulo mi svu papriku, od lišča napravilo švicarski sir i poprilično natuklo plodove :icon_cry:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ycrGtT5SYgM[/YT]


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2REu9ZLw7UA[/YT]


Ja bio u plasteniku za vrijeme nevremena i mogu samo reći da mi je uzelo par dana života. Horor i isčekivanje kad će ga rastrgati, nemam pojma kak su skoro svi preživjeli, jedan ko nijedan :)


Čujem da je Stubica prošla još gore od Kašine.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To i ja velim-tko nevrijeme nije doživio u plasteniku taj ne zna šta znači uzrečica "dok ti srce siđe u pete".

Ja hoću sutra od jutra sunce.S-u-n-c-e.Zašta sam ja kupila novu suknju za sutra,ako bude hladno ko danas i padala kiša,budu hlače na meni.Ajoj,a kak mi lijepo stoji....uh.Sunca,sunca,sunca.....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jucer i danas oblacno nista od kise ni kapi:icon_e_sad::icon_e_sad:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
men u noci roknulo kraj kuce,,izgorio tv i digitalna vura se pomaknula za pola sata,,sad jos neznam sta je samnom,,,to cu pitat zenu,,jel se sta poboljsao:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene cjelu noć pada i to onak ,ma kak bi se reklo taman...sad je baš godila ova kiša za zemlju,a bome i za drač hehe
sad lijepo dok se osuši malo, i u krumpir se kreče
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
blago vama,kod nas prije podne sveukupno pola sata kiše,malo grmljavine i živimo u nadi da još bude što palo ovih dana
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
blago vama,kod nas prije podne sveukupno pola sata kiše,malo grmljavine i živimo u nadi da još bude što palo ovih dana

nije ni kod mene palo nešto puno tek pokvasilo zemlju evo sad sunce sve osušilo ko da nije ni padalo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros od 4:45 pa do 5:10,u mom kraju kao da je bio napad haubicama,nebo se otvorilo od munja ali i kiša je udarala,sve u svemu da je barem prije mjesec dana palo pola toga,:mad::mad:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jep, prekasno je to doslo...
ja pak imam srece da pada po noci,
u jutro kad idem s motorom na posao, jos je samo malo cesta vlazna...

danas prava jesenska idila, maglustina da ju mozes macetom rezat...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
kod mene pljušti, spustilo se sa svih strana. Već je par dana tako... Eh, samo da je htjela prije 20-ak dana ovako.
 
B

bosniahos

Guest
Umog rođe udarilo udrvo kraj vikendice izbacila sklopka a u frigo mesina.Al smo brzo išli ubrdo vračat istu na on.
 

Najnoviji postovi

Na vrh