• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene palo oko 0,2 0,3 l/m2, skoro pa ništa, tek da prašinu pokupi. Evo sad je oblačno al izgleda da više neće padati. Ako ništa bar je malo pala temperatura, juče je bilo preko 40.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kod mene ništ na prognozama za vikend.
Jedino nešt sitno idući tjedan.
Naći pumpe i dalje ne staju, zalijevat će i dalje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Govore u mom kraju od puno hure malo dežđa .

Mediji u hrv su danas toliko sjebani da je ne vjeroat .
TV pere mozak i zrači , pokijte ga plahtom , promjene na raspoložanju i opčem zdravstevnom stanju vidljive za par dana .
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A ja digao skelu oko jednog dijela kuće

Legalnog ili nelegalnog djela? Čujem tam pri tebi stari novi načelnik legalizira naveliko poljoprivredne objekte?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kod mene je sve po PS-u od prvog dana, nisam baš u toku kad su politička pitanja u pitanju tak da nemam pojma kaj se događa.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ne znam šta bude,ali izgleda gadno.Crvenkasti odsjaj je valjda od zašlog sunca,bar se tješim da je tako iako je već blizu devet.Počela su zvoniti crkvena zvona.Zvone uvijek kada se sprema nešto gadno ,ljudi vjeruju da nešto pomaže,sad,pomaže li ili ne,tko će ga znati.Šta da velim,sa tri plastenika u dvorištu,nije mi svejedno.

Evo,uskoro ćemo znati na čemu smo-sa svih strana se ispaljuju rakete-jedna za drugom.ko da je počeo rat.za sada vjetar umjereni i slaba kišica.i sijeva,ne grmi.
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene tek malo oblačno, duva lagani vjetrić... Bojim se da će proći bez kiše.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
ne znam šta bude,ali izgleda gadno.Crvenkasti odsjaj je valjda od zašlog sunca,bar se tješim da je tako iako je već blizu devet.Počela su zvoniti crkvena zvona.Zvone uvijek kada se sprema nešto gadno ,ljudi vjeruju da nešto pomaže,sad,pomaže li ili ne,tko će ga znati.Šta da velim,sa tri plastenika u dvorištu,nije mi svejedno.

Evo,uskoro ćemo znati na čemu smo-sa svih strana se ispaljuju rakete-jedna za drugom.ko da je počeo rat.za sada vjetar umjereni i slaba kišica.i sijeva,ne grmi.

Kolega iz Slemenica mi javio da je led veličine 3 cm sve opustošio
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
kod mene cijelo popodne roštalo...opale 3 kapi debele kiše i sad mogu brojat zvijezde...
a taman nas jučer pripremilo za nepogodu...:icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sada pada,sijeva,malo grmi,za sada ništa strašnoga.valjda bude tako ostalo,malo se rashladilo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh