• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
El ima kod koga kakvih pljuskova?? Najavili su za večeras nešto, samo da ne bude nevremena..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
meni ovo sve više liči na nevrijeme...za sad nema još kiše ali grmi i sjeva ko ludo...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene sve normalno malo se samo naoblacilo i lagani povjetarac koji ugodno godi!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Lagana kišica zadnjih pola sata pada, nek nastavi do večeri tako lijepo će namočit.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sinoč ništa.Danas šest kapi i nešto sitno,,tako da se na svakih pola metra vidjela jedna kapljica na asfaltu.A sada sunce.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene ni kapi već jako dugo. Sad ima nekih oblaka ali ne vjerujem da će iz ovoga biti kiše. Nadam se za sutra da bi je moglo nešto pasti, :icon_pray: tako barem prognoze kažu.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
kod mene danas padalo kojih sat i više vremena i to dosta, išo tata u to vrijeme na poso i kaže kilometar dalje suho, sunce piči ni kapi nigdje
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene upravo sad pljusak a javljaju i za sutra kišovito. Sad bi moglo dobro natopiti... Već čujem travu, kukuruze i soju kako pjevuše :) :icon_kidra: :icon_kidra:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
cjelu noć pada kiša,ma samo nek pada sad baš treba,žita lako još pričekaju,jer svejedno nisu još do kraja zrela...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma pšenicama više ne treba, ne može mu pomoći kiša više nikako! Dobro je za ove ostale usjeve i vrtove! Evo kod mene ljepa kiša pada, samo da tako i ostane..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene danas dobra kisa pala i to do podne a popodne je bila malo naoblaka s suncem koje se probijalo kroz oblake!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša,hladno,evo sam danas išla u posjetu u jakni.Grdo.Da mi je znati šta bi tek biljke rekle na ovo da mogu.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
******* vreme i sve danas kod mene navece sam se molio da padne malo je škrapuckalo al to ni nist :((((
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Što je s ovom temom?? Zar nema nikog tko je preživio jučerašnje nevrjeme. Kod mene za par minuta dvoište poplavljeno:
 

Prilozi

  • fotografija.jpg
    fotografija.jpg
    28.9 KB · Pregleda: 70

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma čovječe kod tebe je to popšteno udarilo.jel ti poplavilo garažu,čini mi se da ti je dosta nisko,koliko sam vidjela u dvorištu.

Mi smo bili na proslavi sinove desete gdišnjice braka,a i još je nešto bilo,pa smo glavninu nevremena propustili.Ali jutros sam vidjela u dvorištu-ostale tačke vani kod garaže-bile su skoro do vrha pune vodom.Nisam pogledala na net vremenskoj,ali čini mi se da je palo za dobre tri zalivne norme.
 

Najnoviji postovi

Na vrh