• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene grmilo ko ludo,kiša neprestano padala cjelu noč,ujutro sve grabe pune vode,pred kučom je bila na cesti voda,kaj ljudi bisu mogli pješke...sve u svemu mislil sam da bu gore...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ma čovječe kod tebe je to popšteno udarilo.jel ti poplavilo garažu,čini mi se da ti je dosta nisko,koliko sam vidjela u dvorištu.

Mi smo bili na proslavi sinove desete gdišnjice braka,a i još je nešto bilo,pa smo glavninu nevremena propustili.Ali jutros sam vidjela u dvorištu-ostale tačke vani kod garaže-bile su skoro do vrha pune vodom.Nisam pogledala na net vremenskoj,ali čini mi se da je palo za dobre tri zalivne norme.
Nije, to je bilo udrugom dvorištu koje nije toliko propusno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Izlilo se pošteno kiše, no vele da drugi tjedan bude bez previše oborina i ne prevruče, nadam se samo da se bude dala kombajnirati pšenica.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
kodmene prekjucer padao led iz vedra neba a jucer palo oko 30 litara kise katastrofa kud je hektolitar na pšenici dosta loš sad ce bit sigurno bolji :icon_hang::icon_hang: a javljaju za dns i suta još moguče pljuskove
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh,sada to što je mene razveselila kiša ne znači da će moje veselje potrajati.A vjerojatno niti ničije drugo.Upravo sam vidjela u prognozi temperature za slijedeći tjedan.Pa se prenerazila.Jutarnje preko trideset,a noćne oko dvanaest.Tolike dnevne oscilacije će biljke veoma teško podnositi.Bude opet ožegotona koje će neki prorisivati bolestima,ali ono najgore,zastoja u rastu biljaka.Nadam se da su se zabunili i krivo napisali.

Eto što su prognoze,sada vidim ,vele noćne temperature iznad dvadeset.
Ne valja bilo gdje gledati prognozu,očito.
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene lijepom pada već nekoliko sati,a i grmi i sijeva,srećom bez vjetra
hm,sada možda bude vrganja za berbu...:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
radi jučerašnjeg oblačenja,razvedravanja,grmljavine,gotovo cijeli dan se odmaralo,komp bio isključen,što bi rekli totalna izolacija,a vrijeme idealno,malo pada pa zatopli ,bude ovo valjda neko normalno ljeto:cool2::cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jučer bile pune tačke kičnice,a danas se sva ta silna voda na zemlji ne pozna.U kupusu suho.Nisam valjda sanjala .Ma jok,tak bedasta još nisam da ne bih znala jesam li.ili ipak možda...ma ne...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe ma nisi sanjala,padalo je jučer i to dosta,ali danas sve suho več,lijepo sunce upržilo malo i sve se posušilo
:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Šta je je ali da bi valjalo malo snjega bi,nadam se da od ovog najavljivanog nevremena ne bude ništa samo da dobra kiša padne:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,mogu reći da mi nije svejedno-danas budem sama doma,a to nevrijeme što najavljuju mi ledi krv.Sa tri plastenika se bum loše provela.Od jednog pred dvije godine pušem na hladno,Kada se sjetim kako je bilo....Poslijne toga kada se god nešto takvoga sprema obavezno sve učvrščujem i vežem vrata,prozore,a i na početku bočnih stranica napravim što se može.I nedaj bože nikome zateči se u plasteniku kada ga vjetar počne drmati,a kiša i tuča udaraju po njemu.To je ko u Hičkokovim "Pticama".Zapravo,stoput gore.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome se nešto popravem zapuhalo,sve prašina leti po dvoru ko luda od šljunka,lišče leti na sve strane...opet se bude imalo kaj čistiti
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da.počelo je.Upravo sam se vratila iz dvorišta,pokupila sam i spremila sve što bi vjetar mogao diči,jer baci li nešto na plastenike,a vidjela sam već kako može,bude teške ebade.Sve sam pozatvarala,osigurala koliko sam mogla,i sada,šta Bog da.Da se bojim,bojim se.Ako samo malo dohvati neki plastenik i počne kidati foljiu,spasa mu nema.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
oko mene se crni,za sada nema naznaka da bu kišilo,ali puše dosta jaki jugo-zapadnjak.......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Od sinočnje kiše ništa.Ama baš ništa.Niti kapi.Malo otpuhalo,po noći se smirilo,sada oblaci,isprekidani,sve mirno.Sve se suši,trava jadna,gledam jutros trešnju,objesila lišće,budem ju sada zalijala.Bude ovo ko što biblija kaže-sedam mršavih krava.Koja je ovo-treća ili četvrta po redu gladna godina?
 

Najnoviji postovi

Na vrh